P 25.01.2021.

Jānis Timma dalās ar savas iespējamās mīļotās Annas Sedokovas mīlas dziesmas vārdiem

FOTO: Instagram/ anna sedokova/ instagram/ janis.timma

Latvijas basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" spēlētājs Jānis Timma sociālajos tīklos pārsteidza savus fanus, daloties ar Krievijas popzvaigznes Annas Sedokovas, ar kuru viņam piedēvē romānu, mīlas dziesmas vārdiem. 

Atgādinām, ka 5. septembrī Timma apstiprināja izskanējušās runas par viņa un sievas Sanas laulības izjukšanu. Timmam tika piedēvēts romāns ar dziedātāju, grupas "VIA Gra" bijušo dalībnieci Annu Sedokovu, ko netieši apstiprināja arī pati Sana Timma. 

Piektdien, 13. septembrī, Sedokova beidzot komentēja attiecības ar Timmu, rakstot, ka viņš ir "laipnākais cilvēks, kādu viņa jebkad satikusi". Savā ierakstā Sedokova aicināja cilvēkus neklausīties abiem presē veltītajās negācijās, un norādīja, ka abu mīlas stāstu iespējams saklausīt viņas dziesmās. 

Tagad Timma vietnē "Instagram" dalījies ar Sedokovas dziesmas "Я всегда рядом" ("Es vienmēr esmu līdzās") vārdiem.

FOTO: Instagram/ janis.timma

Basketbolists bija iemūžinājis liriku, kurā Sedokova dzied, ka mīlestības vārdā darīs jebko. "Es tev sekošu apšaudē un ugunī, es iziešu, ja nepieciešams, visus elles lokus. Es tev sekošu, man tevi vajag, mīļais. Ja tev ir grūti, atceries, es vienmēr esmu līdzās!"

Kā liecina Krievijas medijos publiskotā informācija, Sedokova un Timma esot pavadījuši romantisku laiku divatā kādā Turcijas kūrortā. 

Par abu romānu publiski paziņojusi Krievijā pazīstama blogere Ļena Miro. Viņa savā blogā aprakstījusi, ka Sedokovai uzradies jauns mīļākais, pēc skaita simtu divdesmit septītais. Ļaudis jau izteikuši minējumus, ka tas ir Timma, kurš, pie tam, ir precējies. 

Tāpat Miro neslēpj savu sašutumu par to, kādu piemēru Sedokova rāda saviem bērniem - 15 un astoņus gadus vecajām meitām, un divus gadus vecajam dēlam. 

Redaktors iesaka