Roberts Bukarts sezonu Čehijā sāk ar rezultatīvu piespēli un zaudējumu

Roberts Bukarts
Roberts Bukarts Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien Ostravas "Vitkovice Ridera" komandā debitēja ar rezultatīvu piespēli, taču neglāba to no zaudējuma Čehijas Ekstralīgas pirmajā spēlē.

Ostravas hokejisti savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās "Olomouc" vienībai.

Bukarts ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrā perioda 15.minūtē, kad palīdzēja panākt 1:1.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 23 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Savukārt ar uzvaru sezonu iesāka aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži", kas mājās ar 6:2 (1:0, 3:0, 2:2) pārspēja Kladno "Ritīrži" vienību. Galviņš nepilnās 19 minūtēs pie punktiem netika.

Citviet aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas "PSG Berani" viesos ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) atzina Karlovi Vari "Energia" pārākumu. Freibergs nospēlēja nepilnas 20 minūtes.

Sestdien savu pirmo maču jaunajā sezonā aizvadīs aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield".

Iepriekšējā sezonā par Čehijas čempionu kļuva Galviņš un viņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži".