Kalniņš neglābj "Jokerit" no zaudējuma

Jānis Kalniņš (Jokerit)
Jānis Kalniņš (Jokerit) Foto: Sputnik/Scanpix

Latvijas vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Somijas komanda Helsinku "Jokerit" svētdien cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

Somijas klubs viesos ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA komandai.

Otrā perioda pirmajās minūtēs abas komandas apmainījās gūtiem vārtiem - viesiem precīzi meta Petri Kontiola, bet mājiniekiem izcēlās Jarko Koskiranta. Perioda vidū vēl vienus vārtus SKA komandai guva savulaik augstu vērtētais Nails Jakupvs, un pēc otrā perioda mājinieki bija vadībā ar 2:1.

Nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Herniks Hāpala izlīdzināja rezultātu, taču pēdējais vārds šajā mačā piederēja laukuma saimniekiem. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 26 sekundes, Kalniņu vairākumā pārspēja Jori Lehtera, kurš izrāva SKA komandai uzvaru.

Kalniņš šajā mačā atvairīja 18 no 21 pretinieka mestās ripas.

"Jokerit" ar pieciem punktiem sešās spēlēs ieņem astoto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.