MHL komanda "Rīga" ar uzvaru turpina veiksmīgi iesākto mājas spēļu sēriju

Roberts Priževoits.

Latvijas komanda "Rīga" otrdien svinēja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonas pirmās mājas spēļu sērijas otrajā mačā.

Rīdzinieki savās sienās ar 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) uzveica Habarovskas "Amurskije Tigri" hokejistus.

Laukuma saimnieki pirmo periodu zaudēja ar 0:1, bet otrās trešdaļas pirmās divās minūtēs pārņēma vadību. Vispirms Arvils Bergmanis lielajā vairākumā no labā iemetienu apļa ar spēcīgu metienu izlīdzināja rezultātu, bet nedaudz vēlāk Jānis Švanenbergs līdzīgā epizodē no otra apļa panāca jau 2:1. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā sešas minūtes, Roberts Priževoits pēc Mikusa Mintautišķa piespēles guva trešos vārtus Rīgas vienības labā.

Pirmdien "Rīga" šo pašu pretinieku uzvarēja ar 3:1.

Līdz oktobra sākumam "Rīga" aizvadīs vēl sešas mājas spēles.

"Rīga" ar desmit punktiem sešās spēlēs kļuvusi par Rietumu konferences līderi.

Par "Rīga" galveno treneri šovasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.