"Ieraudzīju seksīgu meiteni." Austrāliešu tenisists nespēj koncentrēties spēlei

Niks Kiris
Niks Kiris Foto: Reuters/ScanPix

Profesionālajā sportā fani mēdz izdomāt pat ļoti radošus trikus, lai novērstu pretinieku uzmanību no spēles. Kādai meitenei pietika tikai atrasties tribīnēs, lai iztraucētu slaveno austrāliešu tenisistu Niku Kiri.

Pagājušajā nedēļas nogalē tika aizvadīts slavenais Lavara tenisa turnīrs, kas vienuviet apkopo pasaules labākos tenisistus. Sportisti tiek sadalīti divās komandās- Pasaules un Eiropas un tiek aizvadītas spēles starp šo vienību tenisistiem. Vienā no šādiem mačiem satikās šveicietis Rodžers Federers un austrālietis Niks Kiris.

Kādā no pārtraukumiem austrāliešu tenisists atklāja visnotaļ amizantu iemeslu, kāpēc nevarēja fokusēties spēlei.

”Es zaudēju koncentrēšanos, jo tribīnēs ieraudzīju seksīgu meiteni. Teikšu kā ir, es viņu apprecētu kaut tagad. Tieši tagad.”

Konkrētajā spēlē austrālietis ar teibreika palīdzību spēja uzvarēt pirmo setu, taču turpmākajā spēlē veiksmīgāks bija Federers, uzvarot onākamos divus setus ar rezultātiem 7-5 un 10-7.