Foto: Erotisko romānu autore Karīna Račko intīmā gaisotnē prezentējusi savu jaunāko grāmatu

Šonedēļ grāmatnīcu plauktos nonācis romantiski erotisko bestselleru autores Karīnas Račko jaunākais romāns “Sasietā”. Atzīmējot grāmatas iznākšanu, otrdien, 24. septembrī, Račko daiļrades cienītāji pulcējās mājīgajā “I’mperfekt Viesistabā” Ģertrūdes ielā 23, lai aprunātos ar rakstnieci un saņemtu autogrāfus.

Račko jauno romānu uzskata par savu emocionāli smalkāko un skarbāko darbu. Stāsta galvenā varone Denīze ir veiksmīga psiholoģe, kura kopā ar labākajām draudzenēm pošas atzīmēt vecmeitu ballīti, taču svinībās nākas stāties pretī pagātnei – vīrietim, kurš reiz salauzis viņas sirdi. Rētas joprojām nav sadzijušas, no jauna uzjundī mežonīga kaisle, un Denīzei, pienākuma apziņas, ilgu un mīlestības pavedienu sasietai, jāpieņem sarežģīts lēmums…

Račko fani sociālajos tīklos jau dalījušies ar pirmajām sajūsmas pilnajām atsauksmēm par nupat iznākušo darbu, apgalvojot, ka tas “aizskar līdz kaulam” un “ielaužas sievietes zemapziņā”. Lasītāji pauž viedokli, ka šī Račko grāmata ir citādāka nekā iepriekšējās, sižets neparedzams, kā arī dēvē šo par emocionāli smagāko un iespaidīgāko autores darbu.

Zobārste Karīna Račko ir viena no populārākajām Latvijas jaunajām rakstniecēm, kuras iepriekšējie romāni – “Saplēstās mežģīnes”, “Debesis pelnos” un “Samaitātā” – tikuši pārdoti vairāk nekā 30 tūkstošos eksemplāru.