Uzvaru sērija turpinās! HK "Rīga" hokejisti pieveic arī "Sahalinskije Akuli"

HK "Rīga"
HK "Rīga" Foto: HK "Rīga" mājas lapa

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas "Rīga" ceturtdien mājās ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) pārspēja Sahalīnas "Sahalinskije Akuli", izcīnot jau septīto uzvaru šosezon.

Vārtus rīdzinieku labā guva Jānis Švanenbergs, Kārlis Bucenieks un Rihards Liģis.

Pirmos vārtus guva viesi, kuri vadībā izvirzījās devītajā minūtē, tomēr īsi pēc tam nopelnītais noraidījums iespējas deva "Rīgas" komandai. Mājinieki šo iespēju arī izmantoja, panākot 1:1, ar šādu rezultātu arī noslēdzoties periodam. Otrās trešdaļas septītajā minūtē Bucenieks realizēja otro vairākumu, bet nepilnu minūti vēlāk "Sahalinskije Akuli" izlīdzināja rezultātu. Viesi tikpat veiksmīgi iesāka arī noslēdzošo periodu, otrajā minūtē realizējot vairākumu.

Rīdziniekiem nevajadzēja pat divas minūtes, kad vārtu priekšā pirmais pie atlēkušās ripas bija Liģis (3:3). Atlikušajā laikā abas komandas turpināja piekopt nedisciplinētu spēli, rīdziniekiem trešā perioda vidū nonākot mazākumā. Tas gan neliedza Švanenbergam izrauties līdz pretinieku vārtiem, jau vadībā izvirzot mājiniekus. Aptuveni piecas minūtes līdz spēles beigām lielo sodu nopelnīja Patriks Zabusovs, tādējādi "Rīgas" komandai līdz spēles beigām bija jāspēlē mazākumā. Mājinieki pārsvaru spēja noturēt, izcīnot septīto uzvaru šosezon.

Piektdien abas komandas tiksies vēlreiz.

"Rīga" ar 16 punktiem deviņās spēlēs aizvien ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē, bet visā līgā Latvijas vienība ir otrā.

Par "Rīga" galveno treneri šovasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.