Dzierkals turpina būt rezultatīvs Somijas čempionātā

Mārtiņš Dzierkals
Mārtiņš Dzierkals Foto: Zane Bitere/LETA

Latvijas izlases hokejists Mārtiņš Dzierkals sestdien Somijas augstākajā līgā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, tomēr viņa pārstāvētā Mikeli "Jukurit" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Jukurit" viesos ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Lāpenrantas "SaiPa".

Latviešu hokejists ar rezultatīvu piespēli izcēlās pirmā perioda sestajā minūtē, kad vairākuma izspēlē ar pa diognāli precīzi piespēlēja Mikam Partanenam, kurš neapstādinājis ripu, raidīja to tukšā vārtu stūrī. Dzierkals kopumā nospēlēja 12 minūtes un 47 sekundes, to laikā izdarot vienu metienu pa vārtiem, bet spēli viņš noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Dzierkalam šī bija jau trešā piespēle ceturtajā šīs sezonas spēlē.

"Jukurit" ar 12 punktiem septiņās spēlēs turnīra tabulā ieņem ceturto vietu.

Latvijas hokejists aizvadītajā nedēļā ar Somijas klubu parakstīja viena gada līgumu.

"Jukurit" 2015./16.gada sezonā kļuva par Somijas čempioniem pēc spēka otrajā līgā, bet kopš pievienošanās spēcīgākajam čempionātam, komanda ne reizi nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs.