Girgensonam gūti vārti NHL pārbaudes spēlē pret Bļugera pārstāvēto "Penguins"

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/LETA

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā pret Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas "Penguins", Bufalo "Sabres" komandai triumfējot pēcspēles metienu sērijā.

Girgensona pārstāvētā "Sabres" ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) uzvarēja "Penguins" komandu, kaut spēles laikā bija iedzinējos ar 1:2.

Bufalo komandas otro vārtu autors Girgensons kopumā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, kā arī maču pabeidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Savukārt pretējā nometnē Girgensona vienaudzis Bļugers laukumā bija 13 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā divas reizes apdraudēja pretinieku vārtus, veica trīs spēka paņēmienus, kā arī maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Diemžēl šajā spēlē savainojumu guva "Penguins" kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš nospēlēja vien nepilnas septiņas minūtes, maču nepabeidzot.

Interesanti, ka abas komandas tiksies arī sezonas pirmajā mačā, kas notiks jau 3.oktobrī.