Ķēniņš palīdz "Lausanne" uzvarēt "Flyers" hokejistus

Ronalds Ķēniņš
Ronalds Ķēniņš Foto: Lausanne Hockey Club/Facebook

Ronalds Ķēniņš pirmdien palīdzēja "Lausanne" hokejistiem pārbaudes spēlē savā laukumā pārspēt Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Filadelfijas "Flyers".

"Lausanne" pārspēja "Flyers" hokejistus ar 4:3 (3:0, 1:1, 0:2).

Pateicoties viesu noraidījumiem, jau spēles 24.minūtē Lozannas hokejisti panāca 4:0. Divus vārtus vairākumā guva Korijs Emertons un Žoels Vermins, vēl divus vienādos sastāvos - Janiks Herrens un Žoels Dženaci, liekot viesiem Kārteru Hārtu vārtos nomainīt ar Briānu Eliotu. Tas līdzēja, jo līdz mača beigām Eliots palika "sausā", taču izlieto ūdeni sasmelt filadelfiešiem neizdevās.

Klods Žirū vienus vārtus atspēlēja jau divas ar pusi minūtes pēc vārtsarga maiņas, un Konors Banamans vēl vienus pievienoja trešā perioda ieskaņā. Vārtsargu nomainot ar sesto laukuma spēlētāju, Šons Kuturjē divas minūtes un desmit sekundes pirms pamatlaika beigām panāca 3:4, taču vairāk viesi nepaspēja.

Kreisās malas uzbrucējs Ķēninš rezultativitātes punktus neguva.