Video: ""Maskačka" nemainās." Vīrieti par neuzticību piesien pie koka

FOTO: Ekrānuzņēmums

Svētdien, 29. septembrī, sociālā tīkla "Facebook" lietotājs Šota Šotavičs (krieviski - Шота Шотавич), dalījās ar savdabīgu video, pie kura bija rakstīts ""Maskačka" nemainās". Ierakstā redzams pie koka piesiets vīrietis, kurš lūdza izsaukt policiju, taču atteicās no tā, ka viņu atbrīvotu aculiecinieki.

Video autors nemaz nenojauta, kādu ažiotāžu tas izraisīs - dažu dienu laikā to noskatījās vairāk nekā 100 000 lietotāju, un ar to dalījušies vairāk nekā 3000.

Video: ""Maskačka" nemainās" (Brīdinām, ka video skan necenzēta leksika) 

Autors: Šota Šotavičs  (Īstajā vārdā Šota Chovrebovs - red.) 

Portāls "Rus.Tvnet" sazinājās ar video autoru, lai noskaidrotu notikušā detaļas. Vīrietis pastāstīja, ka viss noticis Mazā Kalna ielā, pļaviņā starp mājām.

Šota kopā ar draugiem gājis garām notikuma vietai, kad viņus vārdā uzrunājis kāds vietējais puisis. Saruna bijusi aptuveni šāda - uzrunātājs sacījis: "Tikai nesienat viņu vaļā!" Atbildot uz jautājumu, par ko ir runa, viņš pastāstījis, ka "sodot draugu". Pie koka piesietais vīrietis esot krāpis savu sievu ar viņa māsu.

Kompānija sapratusi, ka kaut kas tāds jāredz pašu acīm, un tas arī ticis nofilmēts. Kad tika izteikts aicinājums piesieto puisi atbrīvot, kompānija, kas par notikušo bija atbildīga, sacīja, ka atlaidīšot viņu pēc kādas pusstundas vai stundas. Viņš esot tikko piesiets pie koka, un puisi vēl vajagot pārmācīt.

Šota ar draugiem pametuši notikuma vietu, jo tajā palikuši vēl citi vietējie iedzīvotāji, kas solīja, ka pieskaitīs, lai piesieto pēc iespējas ātrāk atbrīvo. Notikušais patiešām esot atrisinājies mierīgi - nākamajā dienā Šota visu iesaistīto kompāniju redzējis kopā.

Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska portālam "Rus.Tvnet" apstiprināja, ka 29. septembrī tika saņemta informācija par Latgales priekšpilsēta pie koka piesietu vīrieti. Kad notikuma vietā ieradās likumsargi, tur vairs neviens neesot bijis. Tika noskaidrota cietušā personība un ar viņu sazinājās policija, taču vīrietim neesot bijušas pretenzijas par notikušo. Viņš skaidrojis, ka tas viss ir bijis joks.

Uz augšu
Back