"Mavericks" treneris: Porziņģim nāksies izlaist spēles

Kristaps Porziņģis

FOTO: AP/Scanpix

Kristapam Porziņģim jaunajā sezonā, iespējams, būs jāizlaiž spēles piesardzības nolūkos. Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas "Mavericks" galvenais treneris Riks Kārlails atklāja, ka šobrīd plānā ir cieši monitorēt Porziņģa spēles laiku, vēsta "Clutchpoints".

Kristaps Porziņģis pagājušā gada sākumā guva krustenisko saišu traumu, kas spēlētājam liedza laukumā iziet 2018.-2019. gada sezonā. Tagad spēlētājs ir pilnībā atlabis un gatavojas jaunajai sezonai. Spēlētājiem, atgriežoties laukumā tik nopietnām traumām, bieži vien tiek piemērots saudzības režīms - ierobežotas minūtes un izlaistas spēles. 

Dalasas "Mavericks" galvenais treneris norāda, ka izņēmums nebūs arī Porziņģis.

"Ja man tagad pieliktu ieroci pie galvas un vaicātu, vai Kristapa spēles laiks sezonas sākumā tiks pieskatīts, es teiktu, ka jā. Mēs centīsimies būt ļoti piesardzīgi, kad spēles būs divas dienas pēc kārtas. Vismaz sezonas sākumā," par Porziņģa spēles laiku izsakās treneris. "Bet to visu mēs vēl redzēsim. Būs jāizdara secinājumi, vadoties pēc tā kā viņš jūtas."

Skepsi par spēļu izlaišanu jaunajā sezonā pauda arī pats spēlētājs. "Protams, negribu izlaists spēles. Man patīk sacensties, bet saprotu, ka piesardzības pēc, kādu spēli vajadzēs izlaist vai arī citā mačā būs jāspēlē mazāk kā ierasts."

Porziņģa vēlmi spēlēt maksimāli daudz saprot arī Kārlails, bet treneris atgādina, ka šādās situācijās ir jābūt piesardzīgiem.

"Viņš uzstās, ka grib spēlēt vairāk, bet uzskatu, ka pēc šādām traumām jeb kura komanda uzstātu, lai tās spēlētājs ir piesardzīgs. "Mavericks" nebūs izņēmums"

3

Jaunā NBA sezona sākas 22. oktobrī, bet "Mavericks" pirmo spēli aizvadīs dienu vēlāk, kad Dalasā viesosies Dāvja Bertāna Vašingtonas "Wizards".

Uz augšu
Back