"Viņi mani noveda līdz homoseksualitātei!" Krievijā vīrietis sūdz tiesā "Apple"

Apple. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Reuters/ScanPix

Kāds Krievijas iedzīvotājs vērsies ar prasību tiesā pret uzņēmumu "Apple" par morālā kaitējuma nodarīšanu. Vīrietis apgalvo, ka viedtālruņa "iPhone" lietotne "novedusi viņu līdz homoseksualitātei", teikts prasības kopijā, kas nonākusi ziņu aģentūras AFP rīcībā.

Vīrietis vērsies ar prasību Maskavas tiesā, pieprasot kompensācijā miljonu rubļu (14 000 eiro). Kā norāda prasības iesniedzējs, šovasar uz viņa tālruņa lietotni nosūtīta kriptovalūta "GayCoin", nevis "Bitcoin", ko viņš pasūtījis.

Vīrieša advokāte Sapižata Gusņijeva uzsvēra, ka lieta ir "nopietna", AFP skaidrojot, ka viņas klints bija "nobijies, viņš cieta".

Kriptovalūta "GayCoin" saņemta līdz ar tekstu - "nekritizē, līdz neesi izmēģinājis", apgalvoja prasības iesniedzējs.

"Es domāju - tiešām, kā es varu kritizēt kaut ko, to neizmēģinājis. Es nolēmu izmēģināt viendzimuma attiecības," viņš skaidroja.

"Tagad man ir puisis, un es nezinu, kā to izskaidrot saviem vecākiem. Man dzīve ir izmainījusies uz slikto pusi, un es nekad nekļūšu atkal normāls. "Apple" noveda maini līdz homoseksualitātei ar šo manipulāciju. Šīs pārmaiņas man ir nodarījušas morālas un garīgas ciešanas," stāsta vīrietis.

4

"Apple" pārstāvji Krievijā šo lietu nav komentējuši.

Kā skaidroja Gusņijeva, ASV tehnoloģiju milzis "ir atbildīgs par savām programmām", neraugoties uz to, ka darbības notikušas trešās puses lietotnē.

Prasība tiesā iesniegta 20. septembrī, un tiesa to izskatīs 17. oktobrī, liecina informācijas tiesas tīmekļa vietnē.