Samanta Tīna piedzīvo kaunpilnu situāciju Milānā

Sestdien, 5. oktobrī, skatītāju vērtējumam tiks nodots jauns un azartisks kanāla 360TV un “Brīvdienas TV” veidotais ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, kur spilgtais multimākslinieks Kašers, šarmantā dziedātāja Samanta Tīna, stiliste Indra Salceviča un ietekmīgais influenceris Niklāvs dosies kopīgā piedzīvojumā uz Itāliju. 

Kā jau nojaušams, ceļojums jestrajam četriniekam izvērtīsies ļoti krāšņs un neprognozējamiem notikumiem bagāts – tie aizsāksies jau lidostā, kad vienam no dalībniekiem saplīsīs kurpe, bet pēc tam vēl koferī izlīs šķidrums. Tāpat netrūks tādi Itālijai tradicionāli piedzīvojumi kā spageti gatavošana kopā ar profesionālu itāļu pavāru, gan vilšanās par naktsmājām, kas fotogrāfijās izskatīsies krietni labāk kā dzīvē.

Jau pašā neprātīgās avantūras sākumā, nervi tiks pakutināti Samantai Tīnai, kura, zinot, ka saskaņā ar šova noteikumiem, nākamajā dienā viņai būs jāiejūtas gides lomā un jārūpējas ne tikai par kolēģu izklaidēm, bet arī to, lai vēderi viņiem būtu pilni, nolems doties uz veikalu pēc produktiem brokastīm. Taču, pēc naksnīgās iepirkšanās tūres Milānā, skanīgās balss īpašniece vairs neatradīs ceļu mājup un izmisīgi lauzīsies pavisam svešās durvīs. Turklāt pamanīsies vēl savās likstās vainot kolēģus, sakot, ka tie visticamāk gribējuši viņu izjokot un iedevuši nepareizās atslēgas.

“Es netieku iekšā, man ir kaut kādas feikās atslēgas!” izmisusī dziedātāja zvanīs ceļojuma biedriem, taču pēc mirkļa sapratusi, ka nomaldījusies, ļausies sirsnīgai smieklu lēkmei. “Ak dievs, tāda blondīne!” par sevi jokos Samanta.

“Četri uz koferiem” – tas ir vēl nebijis ceļojuma šovs, kur kopīgā piedzīvojumā devušies četri slaveni cilvēki. Katrs no viņiem būs atbildīgs par vienu ceļojuma dienu un tās laikā rūpēsies ne tikai par grupas biedru izklaidēm, bet arī dalībnieku pārvietošanos, naktsmājām un vēdera priekiem. Dienas beigās gids tiks vērtēts un tie divi dalībnieki, kas izrādīsies vislabākie, dosies nākamajā ceļojumā, bet pārējie –mājup.