Merzļikins vēl netiek pie iespējas debitēt NHL

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: Ekrānšāviņš no YouTube video

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien no rezervistu soliņa noraudzījās, kā viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets" šīs sezonas pirmajā spēlē piedzīvo zaudējumu.

"Blue Jackets" savā laukumā ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) kapitulēja Toronto "Maple Leafs", kuras rindās sezonu lieliski iesācis līgas zvaigzne Ostons Metjūss.

Rezultātu 13.minūtē atklāja Mičels Mārners, kurš neapstādinot ripu, ar vienu pieskārienu raidīja to garām "Blue Jackets" vārtsargam Jonasam Korpisalo.

Otrā perioda vidū Kodijs Sīsī ar spēcīgu metienu rezultātu dubultoja, taču nepilnas četras minūtes vēlāk, neveiksmīgi izgājienā no vārtiem nospēlēja Frederiks Andersens, Kemam Atkinsonam ripu raidot tukšos vārtos (2:1).

Trešā perioda trešajā minūtē vēlreiz precīzs bija Mārners, bet nepilnas sešas minūtes līdz spēles beigām, neapturamu plaukstas metienu vairākumā veica Metjūss, gūstot savus trešos vārtus šosezon.

Nākamā "Blue Jackets" spēle paredzēta pirmdien, kad jāspēkojas pret Zemgusa Girgensona komandu Bufalo "Sabres".

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa izcīņā triumfēja Sentluisas "Blues", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Bostonas "Bruins", pirmo reizi vēsturē tiekot pie prestižās trofejas.