Dzierkals izceļas ar rezultatīvu piespēli, "Jukurit" zaudē

Mārtiņš Dzierkals
Mārtiņš Dzierkals Foto: LETA

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Somijas augstākās hokeja līgas mačā, taču ar to nebija gana, lai Mikeli "Jukurit" komanda izcīnītu uzvaru.

"Jukurit" savā laukumā ar 3:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Jiveskiles JYP komandai.

Mājinieki jau septītajā sekundē ielaida vārtus, bet piektajā minūtē pēc latvieša piespēles panāca 1:1. Dzierkals uz ledus pavadīja 14 minūtes un divas sekundes, kuru laikā zaudēja divos iemetienos un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Viņš piedalījās arī pēcspēles metienu sērijā, taču savu "bullīti" nerealizēja.

Dzierkals Somijas čempionātā septiņās spēlēs atzīmējies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

"Jukurit" ar 16 punktiem desmit spēlēs turnīra tabulā ieņem sesto vietu.

Latvijas hokejists ar Somijas klubu parakstījis viena gada līgumu.

"Jukurit" 2015./16.gada sezonā kļuva par Somijas čempioniem pēc spēka otrajā līgā, bet kopš pievienošanās spēcīgākajam čempionātam, komanda ne reizi nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs.