Sv, 7.08.2022.

"Izskatījās, ka viņš nekur nesteidzās." Jauna informācija par traģisko negadījumu uz vilciena sliedēm Imantā

Noskaties sižetu!
Apollo.lv
"Izskatījās, ka viņš nekur nesteidzās." Jauna informācija par traģisko negadījumu uz vilciena sliedēm Imantā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Vilciens dzelzceļa stacijā "Imanta".
Vilciens dzelzceļa stacijā "Imanta". Foto: Edijs Pālens/LETA

Rīgā otrdien, 8. oktobrī, elektrovilciens starp Imantas un Zolitūdes stacijām nāvējoši sabraucis cilvēku, informēja Valsts policijā. Traģiskā negadījuma aculiecinieks atklāj detaļas par nelaimi raidījumam "Degpunktā".

Traģiskais negadījums notika īsi pēc plkst. 11 un apstādināja sabiedriskā transporta kustību. Vīrietis bija guvis ar dzīvību nesavienojamas traumas. Viens no pasažieriem, kas atradās vilcienā sadursmes brīdī, stāsta, ka gājējs atradās vietā, kur sliedes šķērsot nedrīkst, norāda raidījums.

» Starp Imantas un Zolitūdes stacijām vilciens sabraucis cilvēku

"Tas notika tur, kur beidzas nožogojuma restes, tur gulēja līķis. Pašu procesu es neredzēju, bet redzēju jau apsegtu ķermeni un divus policistus. Tas notika tur, kur beidzas nožogojums, viņi vienkārši bija apklājuši. Redzams, ka cilvēks nekur nav steidzies, gribējis laikam iet pāri apmēram tai vietā, kur tas nožogojums beidzas, bet notrieca," raidījumam stāsta aculiecinieks Konstantīns.

Viņš apgalvo, ka vīrietis, iespējams, nav bijis pie pilnas apziņas. Redzamība bija laba uz abām pusēm, un nekas neesot varējis traucēt cilvēku redzēt, kas notiek uz sliedēm pa labi un pa kreisi. Arī gājēju pāreja atradusies turpat netālu.

"Tur nav pārejas! Šeit ir pāreja, bet tur ir nožogots, nezinu, varbūt vienkārši vajag uzlikt restes no stacijas līdz stacijai, lai vispār nevarētu tikt pāri. Cilvēks acīmredzot atrada tomēr vietu, kur var tikt pāri, gāja un pakļuva zem transporta. Mazums, kas viņam bija, varbūt bija iedzēris vai slims, daudz kas varēja būt," bilst aculiecinieks.

Vilciens braucis ar ātrumu 80 kilometri stundā. AS "Pasažieru vilciens" pārstāve "Degpunktā" stāsta, ka mašīnists, ieraugot vīrieti, veica ekstremālo bremzēšanu, bet izvairīties no sadursmes nebija iespējams.

"Mūsu mašīnists ir sniedzis liecību arī Valsts policijai, diemžēl nevaru atklāt visas detaļas, jo rudens laikā ir dažādi apstākļi, ir ne tikai neuzmanība, bet ir diemžēl arī dažādi pašnāvību gadījumi, bet to, visticamāk, tad izmeklēs Valsts policija," raidījumam paskaidro "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte.

Par notikušo policijā uzsākta izmeklēšana, un likumsargi skaidros, vai patiešām vīrietis izvēlējās apzināti beigt savu dzīvi.\

Noskaties sižetu!

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu