"Instagram" pārtraucis iespēju "izspiegot" citus lietotājus

Instagram. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

"Instagram" sācis likvidēt iespēju lietotājiem "izspiegot" citu profilus lietotnē. Šāds solis izraisījis sašutumu daudzu cilvēku vidū, kas nekavējušies savu neapmierinātību paust citos sociālajos tīklos, vēsta "Business Insider".

No "Instagram" lietotnēm pakāpeniski sāk pazust cilne "Following", kurā cilvēkiem bija iespēja apskatīt, kādi ieraksti patīk un kam sākuši sekot citi lietotāji.

"Instagram" pārstāvis sacījis, ka šāds solis sperts, jo cilne tiekot maz izmantota, un, iespējams, daudzi lietotāji nemaz nav zinājuši par šādu iespēju.

Tomēr, paskatoties, kā uz ziņām reaģējuši neskaitāmi sociālo tīklo lietotāji, ir skaidrs - daudzi ir neapmierināti, ka atņemts viņu mīļākais rīks, ar ko "izspiegot" citus.

Citiem savukārt cilne bija iemīļota vieta, kur atklāt jaunu saturu. Tam gan ir paredzēta atsevišķa "Explore" sadaļa, tomēr tajā bieži esot redzams konkrēto lietotāju neinteresējošs saturs.

Piemēram, kāds "Reddit" lietotājs paudis neapmierinātību, jo cilne "Following" viņam devusi iespēju atrast idejas, kā uzlabot savu biznesu.

Uz augšu