Pk 4.12.2020.

Svētdienas horoskops: 20. oktobris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 20. oktobrim. 

AUNS Rēķinies, ka dienas pirmajā pusē tavu omu var ietekmēt atvasīšu kaprīzes, izlēcieni. Neatbildi ar asu pretreakciju, jo tas situāciju vēl vairāk sarežģīs. Visprātīgāk rīkosies tie, kuri spēs noignorēt visu notiekošo.

VĒRSIS Zvaigznes apgalvo, ka ir pienācis īstais brīdis veltīt uzmanību savai ārienei. Tas nozīmē, droši dodies pie friziera, varbūt apsver jauna apģērba iegādi vai arī uzdrošinies pilnībā mainīt savu imidžu.

DVĪŅI Ja būsi godīgs, atvērts pret sevi un tuviniekiem, liktenis tev piespēlēs iespējas sasniegt nospraustos mērķus. Nav izslēgts, kāds Dvīnis aizdomāsies par dzīves garīgajām, filozofiskajām vērtībām.

VĒZIS Dienas plāni var kardināli mainīties. Ja sākumā par doto faktu nebūsi pārāk iepriecināts, tad vēlāk sapratīsi, ka pārmaiņas spēlēs par labu tieši tev! Šobrīd nevajadzētu veikt lielus pirkumus.

LAUVA It visā tieksies ieņemt līdera pozīcijas, taču tavs sacensības gars var nedaudz nomākt, apspiest apkārtējos. Ja nevēlies liekus pārmetumus, kritiku vai strīdus, esi samērīgāks savās iegribās!

JAUNAVA Labprāt veltīsi laiku ar darbu saistītām lietām. Otrā pusīte gan par to īsti sajūsmā nebūs, taču pieņems tavu izvēli, būs saprotoša. Dienas izskaņā tevi var pārņemt neraksturīgi sentimentāls noskaņojums.

SVARI Sakāpinātās emocijas var ietekmēt attiecības ar mīļoto, tāpēc tavs uzdevums, tikt vaļā no iekšējās spriedzes. Līdz ko tas būs paveikts, kopdzīve ar otro pusīti rādīsies pavisam citā gaismā!

SKORPIONS Tev pietiks enerģijas gan mājas uzkopšanai, gan pēc tam sekojošam izklaides pasākumam. Šī var izrādīties zīmīga diena brīvajiem Skorpioniem, kurus var negaidīti ķert Amora bulta.

STRĒLNIEKS Brīdis, kad no tevis tiks prasīta nesavtīga rīcība, spēja sniegt morālu vai arī materiālu atbalstu. Zīmīga dien tiem Strēlniekiem, kuri aktīvi iesaistās labdarības pasākumos, brīvprātīgo darbā.

MEŽĀZIS Zvaigznes iesaka izvēdināt galvu, dodoties nelielā izbraucienā. Saskarsmē ar mīļoto cilvēku, labāk necilā materiālas lietas, jo tās ātri vien var likt tev aizsvilties, izteikt pārāk asus pārmetumus.

ŪDENSVĪRS Tava sabiedriskā, omulīgā daba prasīs mieru un klusumu. Ja arī nolemsi kurp doties, visticamāk izvēlēsies nelielu, var pat teikt, ģimenisku kompāniju. Zvaigznes neiesaka ilgstoši atrasties pie stūres.

ZIVIS Daļa Zivs zīmes pārstāvju modīsies ar skaidru apziņu, ka ir jāmaina kaut kas savā dzīvē. Dotā mirkļa enerģija palīdzēs pieņemt kardinālus, taču vajadzīgus lēmumus. Droši seko savai sirdsbalsij.

Redaktors iesaka