Video: Trampa "Nepārvaramā siena" nav šķērslis astoņgadīgai meitenītei

Astoņgadīga meitene uzveic "Nepārvaramo sienu"

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Interneta plašumos ir parādījušies vairāki video, kur dažādi kalnā kāpšanas amatieri pavisam vienkārši uzveic ASV prezidenta Donalda Trampa "Nepārvaramās sienas" repliku.

Vēl septembrī ASV prezidents izteicās, ka viņa robežas sienas sagatavotais prototips ir nepārvarams. Šādu pārliecību Tramps guva pēc tam, kad 20 profesionāli kalnā kāpēji prototipu atzina par teju nepārvaramu.

"Mūsu rīcībā bija 20 profesionāli kalnā kāpēji. Kāpšana kalnos ir viss, ko viņi dara. Daži no viņiem pat ir čempioni. Mēs viņiem piedāvājām dažādus sienas prototipus un tieši šo viņi atzina par nepārvaramu," par, viņaprāt, labāko sienas prototipu izteicās Tramps.

Šādus izteikumus kā izaicinājumu uztvēra kāds Kentukī kalnos kāpšanas veterāns Riks Vebers, kurš nolēma uzbūvēt precīzu Trampa aprakstītās sienas repliku. Kad siena bija uzbūvēta, Vebers uzaicināja vairākus kalnā kāpšanas iesācējus pārvarēt šo repliku. Rezultāti ASV prezidentam godu, visticamākais, nedarīja.

Vairums pieaicināto kalnā kāpēju sienas repliku uzveica īsākā laikā par minūti.

Viens no amatieriem sienas repliku pārvarēja izmantojot tikai vienu roku, kamēr otra roka tika izmantota bumbiņu žonglēšanai. Visus klātesošos pārsteidza kāda astoņgadīga meitenīte, kurai izdevās sasniegt replikas virsotni pavisam īsā laikā

Video: Astoņgadīga meitene uzveic Trampa "Nepārvaramo sienu"

Vebers atzina, ka šādas demonstrācijas organizēšana nebija ar mērķi noliegt drošas robežas nepieciešamību.

"Neesmu pret drošu robežu. Ar šo mēģināju parādīt, ka nevajag iztērēt naudu par kaut ko tādu, ko Tramps uzskata par drošu. Šādu sienu var pārvarēt un tā arī tiks pārvarēta," sarīkoto izmēģinājumu skaidroja Vebers.

Uz augšu