Sociālo tīklu vietne "Instagram" neapšaubāmi ir viena no populārākajām aplikācijām, kur savu ikdienu atspoguļo daudzi cilvēki, tajā skaitā mūziķi, aktieri un citas slavenības. "Instagram" ir ne tikai vieta, kur pastāstīt par sevi, bet arī nopelnīt. Lielākās pasaules sporta zvaigznes par vienu sponsorētu ierakstu "Instagram" saņem gandrīz miljonu ASV dolāru (910 tūkstoši eiro), vēsta portāls GQ.

10. Luiss Suaress

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gran partido equipo ??? 3 puntos muy importantes ??? a seguir así!! ??

A post shared by Luis Suarez (@luissuarez9) on

Konta nosaukums: @luissuarez9

Sekotāju skaits:  38,7 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 184 000 ASV dolāru (166 000 eiro) 

Luiss Suaress ir viens no vadošajiem uzbrucējiem pasaulē. Urugvajas futbolists šobrīd pārstāv Katalonijas futbola gigantu "Barcelona", kas ir ne tikai viens no populārākajiem futbola klubiem, bet arī zīmoliem pasaulē.

9. Virats Kohli

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don't worry be happy! ?

A post shared by Virat Kohli (@virat.kohli) on

Konta nosaukums: @virat.kohli

Sekotāju skaits: 42,4 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 196 000 ASV dolāri (177 tūkstoši eiro)

Virats Kohli ir viens no labākajiem kriketa spēlētājiem pasaulē, kurš pārstāv Indijas Kriketa Premjērlīgas komandu Bangaloras "Royal Challengers".

8. Zlatans Ibrahimovičs

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Matrix challenge: @paulpogba @djokernole @khabib_nurmagomedov @minoraiola SHOW ME #matrixchallenge

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Konta nosaukums: @iamzlatanibrahimovic 

Sekotāju skaits: 38,7 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 200 000 ASV dolāri (181 tūkstotis eiro)

Zlatana Ibrahimoviča spilgtā personība neapšaubāmi ir neapšaubāms iemesls futbolista lielajai slavai. Reiz zviedru slavenais futbolists piedalījās vakara šovā, kur tika pārbaudītas viņa spējas darīt... visu. Futbolists nodemonstrēja gan lieliskas deju kustības, gan attaisīja burciņu, kuru nevarēja atvērt neviens cits, kā arī izpildīja citus pārbaudījumus. Protams, Ibrahimovičs ir arī starp visu laiku spilgtākajām personībām futbola laukumā.

7. Gerets Beils

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?????????? #TogetherStronger @fawales

A post shared by Gareth Bale (@garethbale11) on

Konta nosaukums: @garethbale11

Sekotāju skaits: 42,1 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 218 000 ASV dolāri (197 000 eiro)

Gerets Beils ir neapšaubāmi populārākais Velsas futbolists. Sportists šobrīd pārstāv Madrides "Real" futbola klubu un, kad nepieviļ veselība, ir viens no labākajiem malējiem uzbrucējiem pasaulē.

6. Ronaldinjo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⚽️ ? ?? @fcbarcelona

A post shared by Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinho) on

Konta nosaukums: @ronaldinho

Sekotāju skaits: 47 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 256 000 ASV dolāri (231 000 eiro)

Ronaldinjo vieta šajā topā ir viena no pārsteidzošākajām. Lai gan futbolists aizvadītās dekādes vidū bija skaļākā zvaigzne laukumā un ārpus tā, spēlētājs Eiropas futbolu pameta jau 2011. gadā. Karjeras laikā iekrātā fanu lojalitāte brazīlietim nes labu peļņu vēl šodien.

5. Lebrons Džeimss

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Overly focused, it’s far from the time to rest now. Debates growin’ ‘bout who they think is the best now. #ThekidfromAKRON? Let’s Get It ??

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

Konta nosaukums: @kingjames

Sekotāju skaits: 52 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 272 000 ASV dolāri (264 000 eiro)

Lebrons Džeimss pēc daudzu apskatnieku domām ir visu laiku labākais basketbolists NBA vēsturē. Amerikāņu basketbolists papildus lieliskajam sniegumam basketbola laukumā ir arī viedokļa līderis dažādos sociālos jautājumos. Vasaras beigās Džeimss papildus popularitāti guva ar "Instagram" stāstiem par "Tako otrdienām". Basketbolists šo terminu pat vēlējās izveidot kā preču zīmi, bet ASV autortiesību birojs viņa pieprasījumu noraidīja.

4. Deivids Bekhems

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today we celebrate the achievements of girls across the world for International #DayoftheGirl. When I was in Indonesia I met with Lorenza, who is an agent of change in a @UNICEF anti-bullying programme. Lorenza talked to me about the work she is doing to help make her community a safer place for every child and it was so inspiring. Today I’m celebrating girls like Lorenza all over the world, girls who are making a positive difference in their communities and making the world a better place for us all.

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Konta nosaukums: @davidbeckham

Sekotāju skaits: 58,7 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 357 000 ASV dolāri (323 000 eiro)

Līdzīgi kā sestajā pozīcijā esošais Ronaldinjo, arī Bekhems aktīvā spēlētāja gaitas ir noslēdzis. Slavenais futbolists savas karjeras laikā paspēja ielikt pamatus nākotnei pēc sporta, kļūstot par modeli un atverot vīriešu smaržu līniju. Tiesa, spēlētāja popularitātei lielu plusu deva arī viņa pavadītais laiks ASV stiprākajā futbola līgā, kur viņš palīdzēja ievērojami celt šī sporta popularitāti.

3. Lionels Mesi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?‍?‍?‍?✈️

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

Konta nosaukums: @leomessi

Sekotāju skaits: 133 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 648 000 ASV dolāri (587 000 eiro)

Topa pirmo trijnieku ievada Lionels Mesi, kurš, tāpat kā Luiss Suaress, pārstāv vienu no Pasaulē atpazīstamākajiem futbola klubiem, FC "Barcelona". Mesi sešas reizes ir atzīts par pasaulē labāko futbolistu, kas ir sporta veida rekords. Papildus lieliskajam sniegumam laukumā, Mesi ir reklāmas seja arī tādiem uzņēmumiem kā "Pepsi", "Lays", "Adidas" u.c. Pavisam nesen Mesi nāca klajā arī ar apģērbu līniju.

2. Neimars 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Toda vez que piso em campo, eu primeiro agradeço e depois peço proteção, com isso me sinto mais leve e feliz pra fazer o que amo ??? obrigado Deus

A post shared by 3n310ta ?? ? neymarjr (@neymarjr) on

Konta nosaukums: @neymarjr

Sekotāju skaits: 127 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 722 000 ASV dolāri (654 000 eiro)

Brazīliešu superzvaigzne Neimārs ir viens no pašiem zināmākajiem spēlētājiem Pasaulē. Futbolists šobrīd pārstāv Parīzes "Saint-Germain" klubu. Lielāko atpazīstamības izrāvienu futbolists neapšaubāmi ieguva, kad 2013.gadā pievienojās slavenajam "Barcelona".

1. Krištianu Ronaldu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Get ready for the week ?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Konta nosaukums: @cristiano

Sekotāju skaits: 187 miljoni

Peļņa no sponsorēta ieraksta: 975 000 ASV dolāri (884 000 eiro)

Ronaldu, līdzīgi kā Mesi, lielāko daļu karjeras ir bijis apskatnieku sarunās par labāko futbolistu pasaulē. Šobrīd slavenais portugālis pārstāv Turīnas "Juventus" klubu. Spēlētāja atpazīstamību noteikti veicināja arī fakts, ka savas karjeras laikā futbolists ir spēlējis Anglijā, Spānijā un Itālijā, izveidojot fanu bāzi vairākās valstīs. Ronaldu ilgus gadus ir bijis arī Portugāles futbola ikona, allaž pārstāvot savu valstsvienību.