Svētdienas horoskops: 27. oktobris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 27. oktobrim. 

AUNS Zvaigznes iesaka ieturēt piesardzību, izteiktāku apdomību mīlas jomā, atturēties no pārlieku asiem, skaļiem apgalvojumiem. Ja tevi kopdzīvē kas nomāc, centies to mierīgi izrunāt ar mīļoto cilvēku.

VĒRSIS Būsi uz romantiskā viļņa un vēlēsies, lai arī partneris bauda līdzīgas izjūtas. Tam lieliski piemērots var izrādīties nelies izbrauciens pie dabas, kuram sekotu vakariņas sveču gaismā.

DVĪŅI Pēc kārtīgas izgulēšanās, vēlēsies ieturēt sātīgas brokastis, pēc kurām mudīgi dosies, uz kādu domubiedru saietu vai radošo darbnīcu. Šodien svarīga liksies savu iekšējo talantu apliecināšana.

VĒZIS Ģimenes dzīvē notiekošo uztversi ļoti emocionāli, visu pārdzīvosi. Lai noņemtu no sevis psiholoģisko smagumu, ieteicams izrunāties, ar kādu uzticamu cilvēku, gūt morālu uzmundrinājumu!

LAUVA Tavas mājas durvis būs atvērtas viesiem. Labprāt ap sevi pulcēsi gan radiniekus, gan draugus, paziņas. Jautrā noskaņa, bezrūpība ļaus akumulēt jaunus spēkus, aizmirst ikdienišķās nebūšanas.

JAUNAVA Gana ir strādāts, gana laika veltīts saimniecībai, tagad pienācis īstais brīdis, kuru atlicināt tīkamākām, jautrākām nodarbēm. Varbūt kopīgi ar otro pusīti izbaudiet SPA vai pirts procedūras.

SVARI Baudu sniegs iespēja apliecināt savu radošo potenciālu, izdomu. Tu labprāt sniegsi padomus, kādam no paziņām saistībā ar interjera iekārtojumu, dizaina lietām. Vakars piederēs tev un mīļotajam cilvēkam.

SKORPIONS Brīvdiena vai nē, bet tu domāsi par profesionālām lietām, meklēsi risinājumus nesenajiem sarežģījumiem. Šoreiz tava nevēlēšanās atslēgties no problēmām, var izrādīties auglīga.

STRĒLNIEKS Nav izslēgti nelieli strīdi ar atvasītēm, taču ja būsi gana savaldīgs, tie ātri noplaks. Saskarsmē ar mīļoto cilvēku sapratīsieties no burtiski pusvārda, arī emocionālajā plānā valdīs saskaņa.

MEŽĀZIS Šodien uzlabosies saskarsme ar atvasītēm, pie vēlēšanās spēsiet daudz ko izrunāt, atrisināt. Savukārt, komunikācijā ar otro pusīti var uzpeldēt ļoti atšķirīgi viedokļi par ģimenes budžetu.

ŪDENSVĪRS Labprāt gremdēsies pārdomās par dzīvi, tās jēgu. Ja vēl otrā pusīte piebalsos tev, tad diena paskries nudien filozofiskās noskaņās. Zvaigznes iesaka būt dubultā piesardzīgam pie stūres.

ZIVIS Tavas vēlmes būs nedaudz neatbilstošas šā brīža iespējām, taču tāpēc jau tu nepārtrauksi par tām sapņot. Kāds Zivs zīmes pārstāvis var nolemt izpaust savas iekšējās sajūtas dzejā vai gleznojumā.

Uz augšu