Arī lietuvietis Sabonis tiek pie algas paaugstinājuma

Domants Sabonis (centrā, nr. 11)

FOTO: AP/LETA

Lietuvas basketbolists Domants Sabonis pirmdien pagarināja līgumu ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Indiānas "Pacers", ziņo klubs savā mājaslapā internetā.

Klubs neatklāj līguma detaļas, taču interneta sporta portāls "The Athletic", atsaucoties uz NBA avotiem, ziņo, ka basketbolists ar klubu vienojies par četru gadu līguma pagarinājumu 74,9 miljonu ASV dolāru (67,2 miljoni eiro) vērtībā.

"Esmu sajūsmā par iespēju palikt "Pacers"," savu prieku pauda Lietuvas basketbolists. "Novērtēju kluba uzticēšanos un esmu gatavs būt komandas daļa šajā sezonā, kas mūsu komandai grasās būt lieliska."

"Mums patīk Saboņa spēks, ko viņš sniedz komandai, un mēs nevaram vien sagaidīt sezonas sākumu, lai redzētu, kā viņš spēlē," papildināja kluba basketbola darījumu prezidents Kevins Pričards. "Viņš ir ļoti progresējis karjeras laikā. Tāpēc gaidām ar nepacietību, kā viņa progress turpināsies un ko tas nākotnē dos mūsu komandai."

Divus metrus un 11 centimetrus garais basketbolists NBA aizvada savu ceturto sezonu, tai skaitā trešo - ar "Pacers". Karjeras laikā viņš spēlē guvis vidēji 10,4 punktus un izcīnījis 6,8 atlēkušās bumbas, kā arī guvis vidēji 12,9 punktus un izcīnījis 8,5 atlēkušās bumbas Indiānas kluba rindās.