Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: AP/Scanpix

Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers aizvadītajā naktī pēc skaistas saspēles guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" izbraukumā ar rezultātu 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) piekāpās Floridas "Panthers".

Latvijas hokejists vārtus guva otrā perioda vidū, tobrīd panākot neizšķirtu rezultātu 1:1. Viņam izdevās skaista saspēle ar Džeiku Gincelu.

Otrus vārtus "Penguins" labā šajā spēlē guva zviedru uzbrucējs Patriks Hornkvists, bet ar 2 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Gincels.

Bļugers laukumā pavadīja 15:04 minūtes (1:01 skaitliskajā mazākumā), izdarīja 1 metienu pa vārtiem, uzvarēja 6 no 10 iemetieniem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Panthers" sastāvā vārtus guva Noels Ačiari, Frenks Vatrano, Deniss Malgins un Džonatans Iberdo.

Patlaban 25 gadus vecais Bļugers šosezon NHL piedalījies 10 mačos, guvis 2 vārtus, veicis 1 rezultatīvu piespēli un sakrājis negatīvu lietderības koeficientu -4.

"Penguins" ar 12 punktiem 10 spēlēs ieņem 5. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā.

Savukārt "Panthers" ar 11 punktiem 9 mačos ierindojas 7. pozīcijā Austrumos, kur līdere ar 17 punktiem Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres".

Karjerā kopumā divu sezonu laikā NHL regulārajā čempionātā Bļugers piedalījies 38 spēlēs, guvis 8 vārtus, izdarījis 5 rezultatīvas piespēles un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +3.