Girgensona "Sabres" izcīna uzvaru un atgūst NHL līderpozīciju

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/LETA

Bufalo "Sabres" komanda, kuru pārstāv Zemgus Girensons, piektdien izcīnīja "sauso" uzvaru un atgriezās Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta kopvērtējuma līderpozīcijā.

"Sabres" izbraukumā ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Detroitas "Red Wings".

Girgensons laukumā pavadīja 16:04 minūtes (2:33 skaitliskajā mazākumā), izpildīja 2 spēka paņēmienus, uzvarēja 1 no 3 iemetieniem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Sabres" labā vārtus guva Džeiks Makkeibs un Sems Reinharts, kurš arī atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Bufalo vārtsargs Linuss Ulmarks atvairīja 41 pretinieku metienu, no kuriem 21 bija trešajā periodā.

Ulmarkam šī bija pirmā "sausā" spēle šosezon un trešā kopumā karjerā piecās NHL sezonās.

"Sabres" izcīnīja šosezon 9. uzvaru 12 spēlēs. Bufalo ar 19 punktiem atgriezusies Austrumu konferences un visas līgas kopvērtējuma līderpozīcijā.

"Red Wings" ar 6 punktiem 11 spēlēs ir pirmspēdējā vietā Austrumos un visā līgā, apsteidzot vienīgi Rūdolfa Balcera pārstāvēto Otavas "Senators".

Balcers joprojām atlabst no savainojuma, tikmēr "Senators" piektdien ar 2:4 (1:2, 0:2, 1:0) savā laukumā piekāpās Ņujorkas "Islanders".