Brieža menedžeris: Glovackim nebija juridisko argumentu šajā procesā

Apollo.lv
Brieža menedžeris: Glovackim nebija juridisko argumentu šajā procesā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mairis Briedis un Kšištofs Glovackis
Mairis Briedis un Kšištofs Glovackis Foto: Ieva Makare/LETA

Pasaules boksa organizācija (WBO) noraidījusi Kšištofa Glovacka apelāciju, kurā tika prasīta rezultāta anulēšana cīņā pret Mairi Briedi, portālam TVNET apstiprināja Latvijas boksera menedžeris Raimonds Zeps.

Briedis šovasar "Arēnā Rīga" trešajā raundā nokautēja Glovacki un savā īpašumā ieguva WBO čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem).

Polijas boksera pārstāvji pēc šī dueļa sāka juridisku cīņu, pieprasot Brieža diskvalifikāciju un arī rezultāta anulēšanu. Juridiskajiem procesiem ilgstot vairākus mēnešus, Glovacka pārstāvji sev vēlamo rezultātu nav panākuši.

"No mūsu puses tika gaidīts šāds lēmums. Mūsuprāt, viņiem nebija juridisko argumentu šajā procesā. Prieks, ka tas beidzot ir galā," sacīja Zeps.

"Glovackim bija četras prasības, divas no tām bija diskvalificēt Mairi un anulēt cīņas rezultātu. Pārējās divas prasības bija mazākas, kuras no juridiskās puses pat nebija iespējams mainīt. Dokumentos bija četras prasības, bet realitātē divas," skaidroja Brieža menedžeris.

"Paldies Mārtiņam Kvēpam, kurš šajos mēnešos izgāja cauri šim juridiskajam procesam. Tagad to visu varam atstāt aiz muguras," piebilda Zeps, paužot pateicību Brieža advokātam.

Briedis gatavojas Pasaules boksa superērijas finālam, kas varētu notikt janvāra beigās vai februāra sākumā. Norises vietai patlaban ir trīs varianti - Krievija, Saūda Arābija vai Latvija.

"Nav izslēgts, ka parādās arī ceturtais variants. Supersērijas organizatori tagad arī var pieņemt lēmumus, jo, kamēr gāja juridiskais process (Glovacka protesta dēļ - aut.), nekādas darbības nevarēja veikt," teica Zeps.

Pasaules Boksa padome (WBC) šonedēļ atsauca savu jostu no supersērijas fināla, kurā Briedis spēkosies ar kubieti Junieru Dortikosu.

"Šobrīd primārais ir uzvarēt supersērijā, lai labotu to kļūdu, kas neizdevās pirmajā sezonā. Jostas ir viena lieta, bet burtiski visi pasaules prestižākie reitingi apliecina, ka supersērijas finālā cīnīsies pirmais ar otro numuru šajā svara kategorijā. Kas var būt vēl lielāks izaicinājums, kā uzvarēt šādā duelī? Jostas nav mūsu darba kārtībā, par tām atbild promoteri (šajā gadījumā supersērijas organizatori - aut.)," norādīja Zeps.

Brieža menedžera plašāku komentāru par aktuālajiem jautājumiem iespējams izlasīt šeit.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu