Bertānam cīņā pret "Spurs" izcila precizitāte no tālās distances

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: AFP/SCANPIX

Dāvis Bertāns sestdien aizvadīja rezultatīvu spēli Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā, spilgti apliecinot savas snaipera prasmes.

Vašingtonas "Wizards" izbraukumā ar rezultātu 122:124 (26:30, 34:30, 30:32, 32:32) piekāpās Sanantonio "Spurs".

Bertānam šī bija pirmā tikšanās ar savu iepriekšējo komandu "Spurs", kas viņu vasarā aizmainīja uz "Wizards".

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja 32 minūtes, kuru laikā viņš guva 23 punktus, izceļoties ar teju 100% precizitāti (2p. 2/2, 3p. 5/5, s.m. 4/5).

15 no 23 punktiem Bertāns guva spēles ceturtajā ceturtdaļā, kad cīņa ritēja punkts punktā.

Bertāna kontā arī 2 izcīnītas atlēkušās bumbas, 1 rezultatīva piespēle un 1 bloķēts metiens, kā arī -6 lietderības rādītājs.

Rūjienietis daudz neatpalika no sava rekorda NBA spēlētāja karjerā, kas ir 28 gūti punkti vienā spēlē.

"Wizards" sastāvā Bertāns šajā mačā bija otrs rezultatīvākais spēlētājs aiz bredlija Bīla, kurš guva 25 punktus un izpildīja  11 rezultatīvas piespēles.

"Spurs" rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, bet 26 pievienoja Demars Derouzens.

Vašingtonas komanda piedzīvoja otro zaudējumu šosezon trīs mačos, bet Sanantonio izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs.