"Tā ir tikai audzināšanas metode!" Publiski parādās video, kurā treneris Turcijā iepļaukā jauniešu futbola komandas spēlētājus

Futbols (ilustratīvs attēls)
Futbols (ilustratīvs attēls) Foto: Evija Trifanova/LETA

Turcijā jauniešu komandas "Kayseri Meysuspor" treneris Halits Kurts kļuvis par interneta sensāciju ar it kā 2016./17. gada sezonā uzņemtu video, kurā viņš iepļaukā savas komandas spēlētājus.

Pašlaik tiek pieņemts, ka iepļaukāšana notikusi spēles puslaika pārtraukumā, kad komanda atradusies zaudētājos ar 1:3. Otrajā puslaikā "Kayseri Meysuspor" sastituši četrus vārtus, kas ļāvis svinēt uzvaru ar 5:3.

» "Ābols no ābeles tālu nekrīt." UFC cīkstonis, kurš ar savu tēvu iepazinās cietumā

Pats Kurts savu rīcību pret nepilngadīgajiem komandas futbolistiem nenožēlojot, sakot, ka tā esot tikai audzināšanas metode. Protams, cilvēki interneta komentāros ir ļoti sašutuši un daži ir pat pieprasījuši trenera aiziešanu no viņa profesijas.