Pk 4.12.2020.

Negaidīts pavērsiens “X Faktorā” – vienam no dalībniekiem ir iespēja atgriezties šovā

FOTO: publicitātes

Ir aizvadīti četri TV atlašu raidījumi un trīs “Krēslu izaicinājumi”, kuru laikā tika noskaidroti 12 dalībnieki, kuri turpinās cīņu šova finālā. Taču pirmo reizi šova vēsturē tiek mainīti konkursa nosacījumi – skatītajam tiek sniegta iespēja noteikt “X Faktora” finālsēriju trīspadsmito dalībnieku, kuram būs iespēja cīnīties vienā no četrām kategorijām!

Katras komandas mentors ir izvirzījis savu favorītu, kuram tiek sniegta iespēja sevi pierādīt, lai cīnītos finālā. Intars Busulis šo iespēju ir devis grupai “CA Band”, kas ir izveidojusies, apvienojoties vokālistiem – Līgai Reņģei, Elīnai Žizņevskai un Viktoram Dobkevičam no kategorijas “25+”.

Intars Busulis: “Tās ir patiesas individualitātes, kuras ir satikušās grupā “CA Band”, kas noteikti nav vienkāršs uzdevums - solistam kļūt par grupas dalībnieku, bet, manuprāt, viņiem ļoti labi sanāk. Mazliet ir jāpiestrādā, šis tas jāsakārto, jāpaskatās acīs grupas biedriem un jāsāk darboties kopā!”

Emocionālu un dramatisku mirkli vakar piedzīvoja Marats Ogļezņevs, kad viņš, komplektējot savu komandu – “puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem”, pašā pēdējā mirklī pieņēma lēmumu Kevina Dylana Feunanga vietā iespēju dot Dagnim Roziņam.

Marats Ogļezņevs ir pārliecināts, ka tieši Kevins ir tas, kurš ir pelnījis būt uz “X Faktora” fināla skatuves, sakot, ka: “Kevins ir mans lielākais zaudējums “Krēslu izaicinājumā”. Uz vietas man likās, ka viņš ir augstprātīgs, bet pēc tam, aizejot mājās, es sev pat pārmetu, domājot, ka esmu pārpratis viņa attieksmi, tādēļ šo iespēju es gribētu dot tieši viņam! Viņa balss ir ļoti spēcīga un jācer, ka ar attieksmi pret darbu arī viss ir kārtībā, jo tad viņš noteikti var cīnīties par uzvaru!!”

Aija Auškāpa ir mentore meitenēm vecumā no 16 līdz 25 gadiem, un Aija cīņai finālā ir izvirzījusi Akvelīnu Martinsoni, sakot, ka: “Akvelīnai ir cīņas spars, vēlme būt uz skatuves un viņai ir, ko teikt! Tās ir vismaz tās trīs lietas, kas ir nepieciešamas, lai iegūtu skatītāju simpātijas un tiktu tālāk konkursā! Kaut arī konkurence ir liela un citi dalībnieki ir ļoti spēcīgi, Akvelīnas trumpis noteikti ir godīgums gan attieksmē pret sevi, gan pret skatītājiem”.

Savukārt vokālistu kategorijā “25+” mentors Reinis Sējāns deva iespēju dziedātājam Aleksam Silveram, sakot, ka: “Manuprāt, Alekss Silvers ir super spēcīgs, ļoti spējīgs un apveltīts ar tiešām lielu balsi. Ir jūtams, ka ir ieguldīts tiešām liels darbs, lai balsi tādā līmenī turētu. “Krēslu izaicinājumos” man nebija skaidrs, kurā virzienā ar šo balsi strādāt, bet varbūt šis mazais laiks pārdomām būs nācis par labu. Es ceru, ka viņš visus savus ieročus izmantos sev par labu.”

Balsot par savu favorītu ir iespējams mājaslapā xfaktors.lv līdz 3. novembra plkst. 20.00 vienu reizi stundā, jo tas, kurš iegūs vietu finālā, būs atkarīgs tikai no skatītāju balss.

Skaties “X Faktora” pirmo finālsēriju jau 3. novembrī plkst. 20.20 un noskaidro, kurš pievienosies cīņai par līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju “SONY” un 10 000 eiro!

Redaktors iesaka