Merzļikins nomaina Korpisalo un atvaira visus pretinieku metienus

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AP/Scanpix

Elvis Merzļikins trešdien devās laukumā uz maiņu spēles otrajā periodā un turpinājumā atvairīja visus pretinieku metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda savā laukumā ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) piekāpās Edmontonas "Oilers".

"Blue Jackets" vārtos spēli sāka soms Jūnass Korpisalo, taču otrajā periodā viņš tika nomainīts, jo atvairīja tikai 8 no 12 metieniem.

Merzļikins laukumā pavadīja 35 minūtes, kuru laikā viņš atvairīja visus 19 pretinieku metienus. Latviešu vārtsargam šī ir trešā NHL spēle karjerā.

Zīmīgi, ka Korpisalo šī bija viņa karjeras 100. spēle NHL regulārajā čempionātā, kas izvērtās nesekmīga.

Korpisalo iepriekšējā mačā ielaida 7 vārtus, tāpēc bija cerības, ka šajā mačā jau sākumā vārtos stāties Merzļikins, tomēr tas notika otrajā periodā.

"Oilers" sastāvā ar 2 gūtiem vārtiem un 1 rezultatīvu piespēli izcēlās Vācijas uzbrucējs Leons Draizaitls.

"Blue Jackets" labā vienīgos vārtus šajā mačā guva amerikānis Zeks Verenskis.

Kolumbusa ar 12 punktiem 12 spēlēs ieņem 11. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā.

Savukārt "Oilers" ar 19 punktiem 14 mačos šobrīd ir Rietumu konferences kopvērtējuma līdere.