Pk 4.12.2020.

Anna Sedokova pārdzīvo par Jāņa Timmas prombūtni

Viens no šā brīža aprunātākajiem pāriem ne tikai Latvijas, bet arī Krievijas presē ir dziedātāja Anna Sedokova un latviešu basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" komandas spēlētājs Jānis Timma.  Sedokova arī nekautrējas atklāt, ka viņai kaut dienu pavadīt šķirti no Timmas ir grūti.

Sociālajos tīklos mūziķe regulāri dalās ar savām ikdienas gaitām, kurās lielu daļu nu ieņem arī Timma. Basketbolists Sedokovu atbalsta gan viņas darba gaitās, gan ikdienā.

Taču nu Sedokovai nācies iztikt bez mīļotā drošā pleca, par ko viņa paspēja pašķendēties arī "Instagram". 

Pēc garas darbadienas un strādāšanas pie sava jaunā albuma dziesmām viņa nofilmēja sevi liftā, kur dalījās sajūtās. "Es dodos mājās, jo neko negribu bez mīļotā, kurš man ir aizbraucis." 

Tāpat video viņa pievienoja aprakstu: "Skumstu..."

2

FOTO: Instagram/ annasedokova

Timma šobrīd kopā ar komandu ir devies uz Belgradu, kur Eirolīgas ietvaros aizvadīs spēli. 

Atgādinām, ka Jānis Timma par šķiršanos no sievas un dēla mātes Sanas Timmas paziņoja septembra sākumā sociālajos tīklos. "Pirms vairāk nekā pusgada es pašķiros no mana dēla mātes un sāku jaunu dzīvi. Šodien man svarīgākais ir parūpēties par manu mīļo dēlu Kristianu." 

Pati Sana nu jau izdzēstā ierakstā publiski apstiprināja, ka vīrs viņu krāpis. "No sava vīra tikko uzzināju, ka pirms gada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet zinu to, ka pirms pusgada tu sāki mani krāpt. (..) Vai tā kuce, kurai ir trīs bērni no trim dažādiem vīriešiem, ir tā vērta? Un vai zināji, ka neesi viņai vienīgais vīrietis šobrīd?" tā publiski izteikusies Sana Timma, liekot noprast, ka runa ir tieši par Sedokovu. 

Pati Sedokova abu attiecības apstiprināja oktobra sākumā.

Redaktors iesaka