O, 29.11.2022.

Video: Jaunietis iznomā auto ar svešām tiesībam, bet policija somā atrod marihuānu

Apollo.lv
Video: Jaunietis iznomā auto ar svešām tiesībam, bet policija somā atrod marihuānu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Pagājušās nedēļas nogalē kādas autonomas darbinieks aizturējis jaunieti, kurš iznomājis auto ar svešām tiesībām. Pēc Valsts policijas darbinieku ierašanās, izrādījies, ka jauneklim somā ir narkotikas, vēsta raidījums "Degpunktā". 

18 gadus vecais jaunietis iznomājis auto ar klasesbiedra tiesībām. Jauneklis skaidrojis, ka to darījis, lai nebūtu no skolas jābrauc ar sabiedrisko transportu. 

"Mēs vienkārši vizinājāmies pa "Maskačku". Paprasīju, lai no skolas nebūtu jābrauc līdz "piecpadsmitajam" [trolejbusam]. Viņš man iedeva tiesības, es viņam aizmetu kontu," saka aizturētais. 

Apskatot puiša mantas, likumsargi uzgāja īpašu iekārtu jeb smalcinātāju, ar ko bieži vien tiek sadalītas narkotiskās vielas. Arī pats aizturētais apstiprināja, ka lieto narkotikas, un pēdējo reizi to darījis darbā tajā pašā dienā.

Šī informācija bijis pietiekams pamats tam, lai jauneklis nonāktu aiz restēm, līdz notikuma vietā ieradīsies ceļu policisti. Pēc detalizētākas mantu apskates kārtības sargi atrada 18 polietilēna iepakojumus ar tobrīd nezināmas augu izcelsmes valsts vielu, kas, visticamāk, bija marihuāna.

Ja ekspertu atzinums apstiprinās policistu aizdomas, šāda narkotiku krava jaunietim garantē kriminālprocesu un var beigties pat ar ieslodzījumu. 

Noskaties sižetu! 

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu