Bļugers izdara sešus metienus pa vārtiem, bet "Penguins" tomēr piekāpjas "Oilers" vienībai

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Pitsburgas "Penguins" spēlētājs Teodors Bļugers sestdienas spēlē izdarīja sešus metienus, taču tas neglāba viņa komandu no neveiksmes papildlaikā.

"Penguins" savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) papildlaikā zaudēja "Oilers".

Mājinieku rindās nepilnas 15 minūtes laukumā pavadīja Teodors Bļugers, no tām divas minūtes un 14 sekundes nospēlējot mazākumā.

Tāpat uzbrucējs izdarīja sešus metienus pa vārtiem, tikpat iespējot arī Jevgēņijam Malkinam. Bļugers spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1, jo viņš laukumā atradās, kad "Penguins" zaudēja vārtus papildlaikā.

Spēles rezultāts tika atklāts vien mača 28.minūtē, bet līdz pat trešā perioda otrajai pusei mājinieki nespēja pārspēt Maiku Smitu, kurš šajā spēlē atvairīja 51 no 52 metieniem (98,1%). Rezultātu sešas minūtes līdz spēles pamatlaika beigām izlīdzināja Braiens Dumulēns, kurš bija precīzs, mājiniekiem spēlējot mazākumā.

Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, tādēļ vienības aizvadīja papildlaiku, kurā iespēju netrūka abām komandām. Aptuveni pusminūti pirms zaudētajiem vārtiem divi pret vienu aizsargu izslidoja Bļugers un Kriss Letangs, tomēr latvieša piespēle atdūrās pārinieka kājās, kā rezultātā viesi aizskrēja ātrajā pretuzbrukumā, gūstot vārtus.