Kurucs izceļas ar diviem punktiem "Nets" zaudējumā

Rodions Kurucs.
Rodions Kurucs. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Latvijas spēlētājs Rodions Kurucs sestdien devās laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, bet ar viņa devumu bija par maz, lai Bruklinas "Nets" izbraukumā uzvarētu Detroitas "Pistons" vienību.

Detroitas "Pistons" savā laukumā guva virsroku pār "Nets" ar 113:109 (33:26, 13:28, 32:18, 35:37).

Kurucs šajā duelī nospēlēja 15 minūtes un divas sekundes, grozā raidot vienu no trim divpunktu metieniem. Viņam arī trīs atlēkušās bumbas, viena kļūda un trīs piezīmes. "Nets" ar cēsnieku laukumā ielaida par vienu punktu vairāk nekā iemeta.

Bruklinas komandā ar "triple-double" - 20 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un desmit rezultatīvām piespēlēm - izcēlās Kairijs Ērvings.

Uzvarētājiem 25 punkti un 20 bumbas zem groziem bija Andrē Dramondam, bet 24 punktus iemeta Lūks Kenards.

Kurucs savus vienīgos punktus spēlē guva otrās ceturtdaļas piektajā minūtē ar metienu no groza apakšas, panākdams 40:34. Pirms tam viesi bija ieguvuši vadību, kuru izsēja trešajā ceturtdaļā, kad pretinieki veica 15 punktu izrāvienu, pēc kura vairs iedzinējos neatgriezās.

"Nets" ar divām uzvarām sešās spēlēs ieņem 12.vietu Austrumu konferencē.

Bruklinas komandai nākamā spēle būs pirmdien, kad savā laukumā notiks spēkošanās ar Ņūorleānas "Pelicans".