C 26.11.2020.

Svētdienas horoskops: 10. novembris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 10. novembrim. 

AUNS Šodien gan būsi nolēmis pilnībā atpūsties no darbiem, ļauties bezrūpīgai dzīves baudīšanai. Otrā pusīte arī nebūs divreiz jāskubina, lai dotos baudīt saviesīgo dzīvi. Galvenais, nepāršauj pār strīpu ar grādīgo!

VĒRSIS Tavu uzmanību var prasīt attiecības ar mīļoto. Visticamāk, jums abiem būs sakrājušās lietas, kuras prasīsies tapt mierīgi izrunātas. Labi, ka abi būsiet noskaņoti uz kompromisiem!

DVĪŅI Prāts var būt tramīgs. Kādam Dvīnim stress būs skaidrojams ar līdz galam nepaveiktiem pienākumiem, citam ar kādas hroniskas kaites saasināšanos. Labi, ka partneris pratīs tevi nedaudz nomierināt.

VĒZIS Zvaigžņu stāvoklis ir labvēlīgs, lai tu pievērstos mājokļa labiekārtošanai, kā arī jaunu biznesa ieceru kaldināšanai. Saskarsmē ar otro pusīti var negaidīti uzplaiksnīt greizsirdības izpausmes.

LAUVA Lai gūtu jaunu lādiņu, jaunu iedvesmu nākamās nedēļas darbiem, šodien ir vērts doties baudīt teātra izrādes, romantiska kino seansus vai arī pievērsties paša radošo talantu izpausmei.

JAUNAVA Savā saimniecībā vienmēr atradīsi, kur pielikt roku, kaut ko uzlabojot, pilnveidojot. Arī mājas uzkopšana tā vien prasīs tavu uzmanību. Vakarā gan būsi ieplānojis ko daudz interesantāku.

SVARI Šodien noteikti izvēdini galvu, dodies pie jūras, izstaigājies pa mežu. Tev būs nepieciešama ne tikai fiziska aktivitāte, bet galvenais - garīgā atslodze no nemitīgajiem darbiem, uztraukumiem.

SKORPIONS Tevī valdīs kaislības, kuras prasīsies tapt īstenotas dzīves radošajā vai erotiskajā plānā. Saiknē ar partneri nevajadzētu kļūt pārlieku uzstājīgam, mēģini meklēt balansu starp savām un mīļotā vajadzībām!

STRĒLNIEKS Tu alksi nomainīt vidi, tāpēc dosies jaunu domubiedru, paziņu meklējumos. Brīvie zīmes pārstāvji var pamanīt pie apvāršņa pat vairākas simpātiskas personas, atliks vien izvēlēties!

MEŽĀZIS Šodien nav izslēgta privātā auto niķošanās, tāpēc labāk neieplānot garus pārbraucienus vai atturēties vispār sēsties pie stūres. Labāk pavadīt laiku kopā ar ģimeni, radiniekiem.

ŪDENSVĪRS Tu ļoti labprāt sekosi līdzi sabiedrībā notiekošajiem procesiem, analizēsi tos no psiholoģiskā un filozofiskā viedokļa. Šāds pasaules skatījums var vedināt uz interesantām, auglīgām atziņām!

ZIVIS Ja rodas pēkšņa vēlme iegādāties ko lielāku, vispirms būtu vēlams pārrunāt to ar otro pusīti. Tev šodien var parādīties tieksme dzīvot pāri saviem līdzekļiem, tāpēc labāk ģimenes maku uzticēt mīļotajam.

Redaktors iesaka