Pk 30.10.2020.

Viļānos automašīnā atrod puskilogramu amfetamīna

Automašīna naktī

FOTO: Pixabay

Novembra sākumā Viļānos kādā automašīnā atrasts aptuveni puskilograms amfetamīna, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes speciāliste Lāsma Kursīte.

Pārbaudot polcijas rīcībā nonākušo informāciju, pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta "Sigma" speciālistiem veica operatīvps pasākumus un apturēja automašīnu "Volvo S80", kas bija ceļā no Rīgas uz Rēzekni. Transportlīdzeklī atrasti aptuveni 500 grami baltas pulverveida vielas, kas, visdrīzāk, ir amfetamīns. Lai precīzi noteiktu izņemto vielu sastāvu un daudzumu, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Aizdomās par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu policija aizturējusi 1989.gadā dzimušu vīrieti un viņa partneri, 1974.gadā dzimušu sievieti. Vīrietis vairākkārt ir tiesāts par analoģiskiem likumpārkāpumiem un atradās policijas redzeslokā. Abas personas ir Rēzeknes iedzīvotāji.

Sākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Policija atgādina, ka par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.