Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Asinspirts oktagonā. Nežēlīgākās cīņas UFC vēsturē

Neits Diazs

FOTO: AFP / Scanpix

Cīņu sports pašā tā būtībā tiek pamatoti uzskatīts par asiņainu. Ir cīņas, kas noslēdzas pavisam ātri, taču citos gadījumos dueļi pārvēršas par asinspirtīm, kurās viens vai pat abi cīkstoņi ir klāti asinīs.

Šāds iznākums varēja būt arī aizvadītajā nedēļā notikušajā cīņā par "sliktā puiša" jostu starp Neitu diazu un Horhi Masvidālu, bet ārsts pieņēma pareizo lēmumu un apturēja cīņu, jo Diaza acs rajonā bija divas nopietnas brūces.

Patiesībā, katrai Diaza cīņa ir potenciāls būt asiņainai, jo cīkstonis karjeras gaitā sava neuzmanīgā cīņas stila dēļ ir iekrājis daudz rētaudu uz sejas. Kas nozīmē, ka Diaza seja var izplūst asinīs jau pēc viena sitiena.

Par Diazu šajā sakarā jokoja pašreizējais UFC vidējā svara cīkstonis Izraels Adesanja: "Pietiek viņam piemiegt ar aci un viņa seja jau pārvēršas par asins peļķi."

UFC vēsturē ir bijušas ļoti daudz cīņas, kuru noslēgumā viens vai abi cīkstoņi ir pārklāti ar asinīm. Portāls "Apollo" piedāvā iepazīties ar dažiem no brutālākajiem dueļiem cīņu organizācijas vēsturē.

Uz augšu
Back