Ceturtdienas horoskops: 14. novembris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops ceturtdienai, 14. novembrim. 

AUNS Tu atradīsies nemitīgā kustībā, būsi aktīvs un aizrautīgs it visā, ko aizsāksi. Lietišķajiem zīmes pārstāvjiem var uzsmaidīt negaidīta veiksme, rasties jaunas sadarbības. Privātajā dzīvē esi apdomīgāks savos lēmumos.

VĒRSIS Ja esi patiesi pārliecināts par savām spējām, droši lūdz šefam algas pielikumu vai arī paaugstinājumu amatā. Ja viņš neatbalsta tavas ieceres, padomā vai nav pienācis laiks uzsākt savu biznesu!

DVĪŅI Tev patiks atrasties uzmanības centrā. Šī var būt patiesi auglīga diena tiem Dvīņiem, kuri strādā masu medijos, ir saistīti ar zinātniski pētniecisko darbību vai psiholoģiju. Vakarā esi uzmanīgs pie stūres!

VĒZIS Esi saudzīgāks pret savu nervu sistēmu, centies izvairīties no situācijām, kuras piesātinātas ar spriedzi, uztraukumiem. Ja iespējams, paņem šodien brīvdienu un velti laiku iekšējā līdzsvara atgūšanai.

LAUVA Šodien dari visu lēnām un ar apdomu, jo steiga tev neko labu nedos! Tām Lauvām, kurām sanāk darīšana ar lielu naudu, jāievēro īpaši drošības pasākumi. Vakarā bērni solās sagādāt patīkamu pārsteigumu.

JAUNAVA Tev aktuālas kļūs sirds lietas. Pilnīgi iespējams, nespēsi pretoties kārdinājumam un uzsāksi jaunu mīlas dēku. Zvaigznes gan viennozīmīgi iesaka atturēties no dienesta romāniem!

SVARI Liekot lietā komplimentus, kā arī sev raksturīgo šarmu, spēsi lieliski sastrādāties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Tikai piesargies, lai tavu laipno un nedaudz koķetīgo izturēšanos kāds nepārprot!

SKORPIONS Tu ātri spēsi apgūt visu jauno un neliegsi savus padomus jaunākajiem kolēģiem. Šodien droši vari veikt visa veida analītisko darbu, kā arī pievērsties pedagoģiskām nodarbēm. Vakaru velti mīļotajam.

STRĒLNIEKS Pratīsi pulcēt ap sevi cilvēkus, kuriem vari uzticēties, ar kuriem vieno kopīgas intereses. Lielisks brīdis, lai pievērstos biznesam. Vakarā, kādam no draugiem būs nepieciešams tavs viedais padoms.

MEŽĀZIS Darba ziņā būsi patiesi noslogots. Nebrīnies, ja tev neatliek laika kā nākas ieturēt kafijas pauzi. Taču šā brīža aktīvā rosīšanās neapšaubāmi dos savu artavu jau tuvākajā nākotnē!

ŪDENSVĪRS Pilnīgi iespējams, ka iepriekš paveiktie darbi, sāks nest savus augļus. Noteikti padomā kā lietderīgāk iztērēt naudu, varbūt dodies ceļojumā vai parūpējies par pārsteigumu mīļotajam cilvēkam, atvasītēm.

ZIVIS Droši vari papildināt savas pašreizējās profesionālās iemaņas vai arī pievērsies interešu izglītībai. Zvaigznes iesaka atturēties no trekniem ēdieniem un parūpēties, lai tiktu uzņemta vajadzīgā vitamīnu deva!

Uz augšu
Back