Svētdienas horoskops: 17. novembris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 17. novembrim. 

AUNS Tu centīsies pavadīt dienu pēc iespējas lietderīgāk. Kādam Auna zīmes pārstāvim tas nozīmēs mājas uzkopšanu, vēl kādam zināšanu apguvi, savukārt citam, pilnīgu laika veltīšanu savām atvasītēm.

VĒRSIS Ar jūtamu skepsi noraudzīsies uz tiem, kuri bez liekas apdomāšanās iesaistās avantūrās un pakļauj sevi nevajadzīgam riskam. Saskarsmē ar otro pusīti centīsies būt maigs un pretimnākošs.

DVĪŅI Ja vienam izklaidēties nav gana liela luste, droši aicini līdzi mīļoto cilvēku un tuvākos draugus. Labs laiks, lai uzturētos sabiedrībā, paplašinātu savu paziņu, domubiedru loku, gūtu jaunus iespaidus.

VĒZIS Šī diena solās būt emocijām bagāta. Tu vēlēsies pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar saviem tuviniekiem. Būsi jautrs un asprātīgs, attiecībā pret otro pusīti, izrādīsi patiesas rūpes un maigumu.

LAUVA Tu spēsi atrast kontaktu ar visa gada gājuma cilvēkiem. Atbilstoša diena gan saviesīgiem pasākumiem, gan radoša rakstura aktivitātēm. Mīļotais cilvēks vēlēsies vairāk laika pavadīt divatā.

JAUNAVA Lielu uzmanību pievērsīsi savam ārējam tēlam. Skaistumkopšanas procedūras būs veiksmīgākas, ja uzticēsies profesionāļu prasmīgajām rokām. Pēcpusdienu pavadi kopā ar atvasītēm.

SVARI Būsi diezgan neizlēmīgs, proti, situācijās, kad otrā pusīte gaidīs konkrētu rīcību, tu labprātāk paiesi nostāk un pavērosi notiekošo no malas. Šī nav pati piemērotākā diena nopietniem attiecību jautājumiem.

SKORPIONS Nekļūsti pār mēru nosodošs pret līdzgaitniekiem, labāk sniedz apkārtējiem savus padomus un iedrošinājumu. Mīlas dzīvē vairāk rēķinies ar otro pusīti, neaizskart viņas dvēseles smalkākās stīgas!

STRĒLNIEKS Rīta cēliens būs patiesi veiksmīgs visa veida radošai darbībai. Savukārt, pēcpusdiena itin labi noderēs saskarsmes jautājumu risināšanai un neatliekamiem saimniecības darbiem.

MEŽĀZIS Attiecībās ar apkārtējiem var parādīties saspīlējums. Šobrīd ieteicamāk izklaidēties individuāli, baudīt mājas mieru un klusumu. Kādam Mežāzim diemžēl var saasināties hroniska rakstura kaites.

ŪDENSVĪRS Būsi apņēmīgs un enerģisks. Neskatoties uz brīvdienu, pavisam mierīgi vari nolemt veltīt laiku jauna biznesa plāna izstrādei. Palīdzīgu roku šajā lietā, var sniegt tieši otrā pusīte.

ZIVIS Kādu Zivs zīmes pārstāvi šobrīd var pārņemt īsts iepirkšanās drudzis. Nav izslēgts, ka atgriežoties no veikala secināsi, ka esi iztērējis stipri vairāk nekā šobrīd to vari atļauties, taču par to īpaši nebēdāsi.

Uz augšu