Balcers gūst divus vārtus un tiek atzīts par AHL spēles spožāko zvaigzni

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Edijs Pālens/LETA

Rūdolfs Balcers naktī uz sestdienu (pēc Latvijas laika) guva divus vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē.

Latviešu uzbrucēja pārstāvētā Belevilas "Senators" savā laukumā ar rezultātu 4:3 papildlaikā pārspēja Bridžortas "Sound Tigers".

Balcers pirmos vārtus guva 3 minūtes un 19 sekundes pirms mača pamatlaika beigām, panākot neizšķirtu rezultātu 3:3.

Papildlaika otrajā minūtē Balcers guva vēl vienus vārtus, realizējot skaitlisko vairākumu un atnesot "Senators" komandai uzvaru.

Patlaban 22 gadus vecais latviešu uzbrucējs šajā mačā izpildīja 4 metienus pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejists tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas "Senators" nosūtījusi Balceru uz fārmklubu Belevilā, lai viņš varētu iespēlēties pēc traumas izdziedēšanas.

Balcers ceļgala traumā iedzīvojās septembra beigās notikušās NHL pārbaudes spēles pirmajā periodā, kad pēc sadursmes ar pretinieku ieslīdēja bortā, laukumā vairs neatgriežoties.

Sākotnēji tika prognozēts, ka Balcers laukumā varētu atgriezties oktobra beigās, tomēr traumas sadziedēšana izvērtās ilgāka.

Balcers iepriekšējā sezonā debitēja NHL, 36 spēlēs gūstot 5 vārtus un veicot 9 rezultatīvas piespēles.