Policisti, pārbaudot aizdomīgu auto, atklāja, ka vadītājs ir alkohola reibumā un viņam nav tiesības
Noskaties sižetu!

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Rīgā ap plkst. 11 uz buļļu ielas policijas patruļa pamanīja kādu aizdomīgu "Mercedes" automašīnu, kuru inspektors bija ievērojis jau iepriekš. Pēc pārbaudēm atklājās, ka mašīnai nav tehniskās apskates, kā arī tās vadītājs ir jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, ziņo LNT raidījums "Degpunktā".

Likumsargi apturēja aizdomīgo automašīnu un pārbaudīja pie stūres sēdošā vīrieša personību. Policijas datubāzē atklājās, ka vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par narkotiska rakstura darbībām. Policists, vadoties pēc datubāzē esošās informācijas, "Mercedes" vadītājam vaicāja vai viņam kabatās nav šļirces, uz ko vadītājs atbildēja, ka "ar tādām lietām nenodarbojas".

Vēlāk vīrietis atzinās, ka ir pīpējis marihuānu un "varbūt nedaudz" esot dzēris. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija, kas veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā un apstiprināja, ka vīrietis ir alkohola reibumā. 

30 gadus vecais likuma pārkāpējs tika nodots Valsts policijas darbiniekiem un viņa "Mercedes" ar evakuatoru tika aizvests prom. 

Uz augšu