Čendlers Stefensons
Čendlers Stefensons Foto: AP/Scanpix

Aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) tika aizvadītas divas spēles. Vienā no tām pārliecinošu uzvaru pār Anaheimas "Ducks" hokejistiem izcīnīja Vašingtonas "Capitals". Galvaspilsētas kluba rindās ar amizantu epizodi otrajā periodā izcēlās Čendlers Stefensons.

Vašingtonas "Capitals" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) uzveica Anaheimas "Ducks".

Otrā perioda pašā noslēgumā pēc asa Gārneta Hetaveja spēka paņēmiena laukuma stūrī sākās nekārtības, bet tiesnesis spēli nepārtrauca un apjukumu izmantoja Čendlers Stefensons, kurš raidīja ripu "Ducks" vārtos.

Šajā epizodē kārtējo reizi apliecinājās tas, ka ir jāturpina spēlēt, ja svilpe vēl nav noskanējusi.