Kā trešo jubileju sagaidīja Ksenijas Sobčakas dēls

Ksenija Sobčaka ar dēlu Platonu.

FOTO: Instagram

Pirmdien, 18. novembrī, Krievijas televīzijas slavenības Ksenijas Sobčakas un aktiera Maksima Vitorgana dēlam Platonam pienākusi trešā jubileja. Svētku dienu zēns pavadījis tuvinieku lokā un priecējis ģimenes pārstāvjus ar iemācīties dzejoļiem, savukārt vakaru pavadījis viņa mammas rīkotā greznā ballītē, vēsta portāls "Postimees".

Mazā Platona dzimšanas diena esot noritējusi labākajās slavenību bērnu ballīšu tradīcijās - bijis noīrēts restorāns, viesus un jubilāru iepriecinājuši īpaši nolīgti animatori un pasākuma vadītāji un visur bijuši manāmi Sobčakas dēla mīļāko animācijas filmu varoņi.

FOTO: Instagram ekrānšāviņš

Ksenija Sobčaka svētkiem esot noīrējusi populāru "bērnu istabu" un likusi to izrotāt bērnu iemīļotās animācijas filmas "Vāģi" stilistikā. Svētkos tāpat arī ieradies Platona tēvs un Ksenijas Sobčakas bijušais vīrs Maksims, kā arī viņa vecākā māsa Polīna. Lepnie vecāki ar svinību krāšņajiem mirkļiem dalījušies savos "Instagram" profilos. 

FOTO: Instagram ekrānšāviņš

Sobčakas fanus patīkami pārsteigusi viņas komunikācija ar bijušo vīru - Platona vecāki esot vienojuši spēkus, lai sagādātu dēlam neaizmirstamas svinības un pēcāk sociālajos tīklos nav skopojušies ar atzinīgiem vārdiem.

» Sobčakas erotiskā deja, katafalks un latviešu režisora uzstāšanās - Krievijas TV dīvas grezno kāzu detaļas

Tas ir jo īpaši pārsteidzoši, ņemot vērā pāra skandalozo šķiršanos, kurā neiztika ne bez kautiņiem, ne publiskas attiecību kārtošanas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Максим Виторган (@mvitorgan) on

Uz augšu
Back