Pašmāju influencere Kristīne Dzenīte TV raidījumā kameru priekšā palielina krūtis (23)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: скриншот видео

Televīzijas kanāls "RīgaTV 24" rudens sezonā nācis klajā ar pavisam jaunu raidījumu "Ceļā uz pārliecību", kurā dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj savus kompleksus, kā arī slēptākos pārdzīvojumus, kuri saistīti ar vizuālo izskatu.

9. raidījuma "Ceļā uz pārliecību" dalībniece bija influencere un dvīņu mamma Kristīne Dzenīte. Esot gaidībās ar saviem mazajiem dvīņu puikām Adrianu un Kristenu, jaunā sieviete arvien aktīvāk sāka dalīties sociālajos tīklos ar personiskām sajūtām par gaidāmo mammas lomu, tādā veidā piesaistot arī citu topošo un esošo māmiņu uzmanību.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristīne (@kristine.dzen) on

Kristīne ir pašpārliecināta un skaista sieviete, taču, tieši grūtniecība bija laiks, kad sieviete savas ķermeņa aprises ieraudzīja jaunā gaismā, apsverot domu par krūšu plastiku.

Raidījuma ietvaros, Kristīne devās pie plastikas ķirurga, dakteres Lauras Liepiņas, lai noskaidrotu kādas iespējas piedāvā mūsdienu medicīna.

“Es ļoti sen par to esmu domājusi. Visu dzīvi es esmu bijusi ar ļoti mazām krūtīm. Smalks augums, visu laiku tāds tīneidžera izskats. Tās krūtis tomēr dod to sievišķību, sakiet ko gribat, bet dod. Kad man bija 20 gadi es apzinājos, ka vēl šo soli nesperšu, jo sākumā gribēju bērniņu un tikai pēc tam domāt par plastiku,” tā par savu izvēli "RīgaTV 24" raidījumā “Ceļā uz pārliecību” teica influencere Kristīne Dzenīte.

Vīziju par to kādas un cik lielas krūtis Kristīne gribētu, viņai deva grūtniecība, jo tieši šajā laikā, kā viņa pati atzīst, krūtis bija tieši tik lielas un piemērotas viņas augumam, cik viņai gribētos.

Piedāvājot izvēlēties implantus, daktere Laura Liepiņa paskaidroja, ka ir iespējami vairāki varianti. Sākot no apaļajiem implantiem, kas pilda gan augšējo krūts polu, gan apakšējo un pilienveida implantiem jeb dabiskās formas implantiem, kad augšējais pols ir mazāk pildīts un krūtis izskatās dabiskākas.

Lai saprastu, kādi implanti būtu piemērotāki tieši Kristīnei, tos pirms tam piemērīja, lai sajustu un redzētu kādu rezultātu iespējams iegūt pēc operācijas un nebūtu vilšanās. Ar šo simulāciju var sajust krūšu smagumu, apskatīties kā krūtis izskatīsies ar krūšturi un tādējādi izvēlēties piemērotāko variantu.

“Krūšu implanti nekādā veidā nepasliktina dzīves kvalitāti, tie uzlabo tevi gan psiholoģiski, gan fiziski,” uzskata Dr. Liepiņa.

Runājot par savām sajūtām pēc krūšu plastikas, Kristīne atzīst, ka ir izvēlējusies pareizo izmēru un ir sajūsmā cik labi jaunās krūtis izskatās. Viņa negribētu ne lielākas, ne mazākas, viss esot perfekti.

“Apģērbā es jūtos tā it kā nekādas operācijas nebūtu bijis. Esmu priecīga par rezultātu un apskatot sevi spogulī bez apģērba, es redzu to starpību un tas mani priecē,” sajūsmā par jauno krūšu izskatu ir jaunā māmiņa.

Sezonas laikā, skatītājiem kopā ar raidījuma vadītāju Leldi Ceriņu ir iespēja just līdzi tādiem publiskiem cilvēkiem kā Signei Meirānei, Dārtai Danevičai, Jolantai Gulbei Paškevičai, Kašeram, Tomam un Laurai Grēviņiem, Indrai Salcevičai, Janai Duļevskai un citiem, kopīgi pieredzot vairāk nekā 15 dažāda veida procedūras.

Raidījums redzams "RīgaTV 24" ēterā katru sestdienu plkst. 21:30.

Pilno raidījuma epizodi, skatieties šeit.

Komentāri (23)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu