Sociālo tīklu lietotāju redzeslokā nonākusi Grētas Tūnbergas līdziniece no 1898. gada

Grēta Tunberga

FOTO: NICHOLAS KAMM/AFP

Sociālā tīkla "Twitter" lietotāji uzgājuši fotogrāfiju, kur redzama kāda aina no 1898. gada zelta raktuvēm. Lietotāji ievērojuši, ka viena no attēlā redzamajām meitenēm ir ļoti līdzīga Grētai Tūnbergai. Šis fakts ir radījis jaunu konspirācijas teoriju, ka Grēta ir ceļotāja laikā. 

Kā redzams attēlā, līdzība ir acīmredzama. "Twitter" lietotāji ir metušies spekulācijās par šo jauno konspirāciju un uzskata, ka Grēta ir "ceļotāja laikā, kura ir ieradusies, lai mūs glābtu". 

Sociālā tīkla "eksperti" ir pārliecināti, ka šis fakts ir viens no iemesliem Grētas apbrīnojamajai aktivitātei. Bet dažos tas ir raisījis neizpratni par to, kā viņa var būt no nākotnes, ja viņa ir no pagātnes. Asprāši iesmej, ka tā kā Grēta ir ceļotāja laikā, viņa var aizceļot uz kādu laika periodu viņa grib.

"Tas ir skaidrs, ka viņa aizceļoja uz 120 gadus senu pagātni, nekas neizdevās, un tagad viņa ir šeit," smej kāds "Twitter" lietotājs.

Citi spriež, ka Grēta varētu būt atsūtīta no pagātnes, lai apturētu klimata pārmaiņas.

Bet visasprātīgākais komentārs nāk no kāda "čivinātāja", kurš kā galveno iemeslu Grētas ceļošanai laikā min to, ka meitene to darījusi, lai izrēķinātos ar plastmasas izgudrotāju.

Jebkurā gadījumā, šī atrastā bilde ir radījusi sajūsmu par jauno vides aktīvisti, un sociālo tīklu lietotāji metas izaicinājumos radīt aizvien smieklīgākus attēla atvasinājumus. Varbūt pat Stīvens Spīlbergs uztaisīs filmu par šo notikumu? 

Uz augšu