Četras sadzīvē neizturamākās Zodiaka zīmes

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Protams, dzīvi krāšņo dažādi romantiski pārsteigumi un negaidīti piedzīvojumi, taču ikdiena tomēr paiet sadzīves zīmē. Par to, kuru Zodiaka zīmju pārstāvji mājas dzīvē ir gandrīz vai neizturami, vēsta portāls "Postimees".

Dvīņi - nepatstāvīgums un snobisms

Astrologi vēsta, ka šīs Zodiaka zīmes pārstāvji neticami veikli spēj no zila gaisa uzburt problēmas gan sev, gan saviem līdzcilvēkiem. Šie cilvēki ikdienā strauji maina savus lēmumus un pieprasa no pārējiem pakļaušanos tiem, kā arī patoloģiski nespēj atzīt sava kļūdas, kas spēj izvest no pacietības pat vismierīgākos tuviniekus. Strīdēties ar zem šī zvaigznāja dzimušajiem ir absolūti lieki - viņi to uztver kā sporta veidu.

Dvīņu zīmē dzimušie nebūt nevēlas, lai viņiem visu laiku piekrīt - viņi ļoti labprāt stājas uz "kara takas" vienkārša azarta dēļ. Labā ziņa - viņi par konfliktiem aizmirst tikpat viegli, kā tos sāk. Šie gaisa stihijas pārstāvji mīl pajokot un pat paņirgāties par saviem sarunbiedriem, lai parādītu savu pārākumu. Lieki teikt, ka tas var kārtīgi "pasvilināt" šo cilvēku tuvinieku nervus.

Jaunava - garlaicīgums

Šīs pedantiskās zemes elementa zīmes pārstāvji spēj izvest no pacietības gandrīz vai jebkuru - viņu dziļā mīlestība pret kārtību un nespēja izrādīt kaut mazliet elastīguma var kļūt par milzu pārbaudījumu ikvienam.

Vīriešu dzimuma Jaunavas parasti ir stingri, ļoti prasīgi un piekasīgi. Viņiem ir patoloģiska vēlme pierādīt, ka viņi ir perfekti un tikai viņiem viss vienmēr izdodas, neskatoties uz to, ka tā ļoti bieži nav. Līdzīgas iezīmes piemītot ar sieviešu kārtas Jaunavām - viņas ar savām pretenzijām un prasībām spējot padarīt sirmu ikvienu savas saimes locekli.

Ūdensvīrs - kūtrums

Lai arī Ūdensvīra zīmē dzimušie pēc astrologu domām ir mierīgākie no Zodiaka pārstāvjiem, viņu uzvedība nereti spēj iedzīt izmisumā pat vistuvākos draugus un radiniekus. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem piemītošais bezkaislīgums, distancētība un nevēlēšanās mainīt jebko savā dzīvē var kļūt par nopietnu pārbaudījumu viņu attiecībām. Situāciju vieglāku nepadara arī tendence visas uzkrātās emocijas "izgāzt" spontānos strīdos bez nekāda redzama iemesla.

Zem šī zvaigznāja dzimušajiem ir pavisam sarežģīti ar savu jūtu izpaušanu. Viņu romantiskie partneri reti kad no šiem cilvēkiem var sagaidīt empātiju, materiālo atbalstu vai pat vienkāršu palīdzību mājas darbos, kas, protams, sadzīvē var radīt vērā ņemamu stresu.

Auns - impulsivitāte

Kaislīgie un ugunīgie Auna zīmes pārstāvji ir izcili mīlnieki - viņi lieliski prot mīlēt un nēsāt uz rokām savu izredzēto. Problēma slēpjas tajā, ka šīs zīmes pārstāvjiem krietni vien tuvāki ir kaisles uzplaiksnījumi, nevis rūpīgs darbs pie attiecībām ikdienā. Šie Zodiaka pārstāvji ir ļoti nepacietīgi, agresīvi un brīžiem pat nelīdzsvaroti, kas viņu partneros un tuviniekos var vairot aizkaitinājumu un vilšanos.

Auna zīmes pārstāvji ir diezgan individuālistiski - šie cilvēki ļoti nelabprāt savā dzīves telpā pacieš cilvēkus, kuri ir kādā veidā atkarīgi no viņiem. Ar šo cilvēku ikdienā spēj dzīvot tikai tie, kuri spēj stratēģiski piekāpties, citādi mūžīgie strīdi un emociju uzplūdi spēj nogurdināt pat vismiermīlīgākos tuviniekus un draugus.

Uz augšu
Back