"Kāpēc sievietes ir gatavas viena otru noknābāt?" Baņuta Rubess dalās ar atklātām atziņām

Apollo.lv
"Kāpēc sievietes ir gatavas viena otru noknābāt?" Baņuta Rubess dalās ar atklātām atziņām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Baņuta Rubesa
Baņuta Rubesa Foto: Publicitātes foto

Par sievieti uz skatuves gan tiešā, gan pārnestā nozīmē pastāstīja režisore, rakstniece un saskarsmes speciāliste Baņuta Rubess. "Sieviete uz skatuves - tā ir uzdrīkstēšanās," norādīja režisore, rakstniece un saskarsmes speciāliste.

Viņas stāsts par sievieti - aktrisi un režisori teātrī vijās cieši blakus stāstam par sievieti uz lielās dzīves skatuves. Runājot par sievietēm - līderēm, Baņuta uzdeva jautājumu - kas sievieti padara spēcīgu gan uz skatuves, gan dzīvē un minēja vairāku spēcīgu un iedvesmojošu sieviešu - līderu piemērus.

Turpinot tēmu par līderēm, viņa akcentēja arī apkārtējo cilvēku, atbalstītāju un sabiedroto nozīmi - nevienam līderim nebūs veiksmes bez apkārtējo cilvēku atbalsta.

Foto: Publicitātes foto

Lekcijas nobeigumā Baņuta aicina visas sievietes padomāt par jautājumu - kāpēc mēs, sievietes, tik ātri esam gatavas viena otru noknābt?"Cik bieži es dzirdu - o, tu redzējis viņas kurpes vai ak, Dievs, tā leoparda jaciņa..." atdarina režisore.

» Pēteris Kļava par to, kāpēc sievietēm jāatjauno vīriešu sabojātā pasaule

"Bet es uzskatu, ka mums, sievietēm, vajag saslēgties, jo patiesībā jau viena bez otras mes nekas nebūtu - tāpat kā nevar spēlēt uz skatuves bez laba partnera, grima meistaru, stilistu, gaismotāju utt. Tas, ka šis pasākums "Līdere" jau bija izpārdots jau februārī daudz ko pasaka - ka jā, mēs, sievietes meklējam sabiedrotās - māsas viena otrai. Un tā arī ir vislielākā uzdrīkstēšanās!"

Video: Baņuta Rubess uz foruma "Līdere" skatuves

Seko līdzi foruma "Līdere" 2019 stāstiem - turpmākās nedēļas varēsi sieviešu uzrunas lasīt, klausīties un skatīties portālā Apollo!  

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu