Ralfs Eilands TV tiešraidē realizē smieklīgu Kaspara Breidaka mestu izaicinājumu uz naudu

Pašmāju mūziķa un producenta Ralfa Eilanda, kā arī "SWH" balss un aktiera Kaspara Breidaka mestās trakulības pirms kāda laiciņa tika ievērotas visā Latvijā. Nu abi kolēģi un draugi izlēmuši turpināt izaicināt viens otru.

Svētdienas vakarā TV ekrānos bija vērojams šovs "X Faktors", kurā kā viesis tika uzaicināts uzstāties Eilands, kuram tieši todien apritēja 25 gadi.

Pirms tiešraides Breidaks publiski vērsās pie Eilanda: "Hei, jubilār. Došu Tev radošu vingrinājumu un iespēju nopelnīt dzimšanas dienas galdam. "X Faktors" tiešraidē, ja Tevi intervēs, atbildi citējot izdomātus dzejniekus. Par katru došu 40 eiro. Veiksmi un daudz laimes!"

Uz šādu ierakstu mūziķis sākotnēji atbildēja visai skeptiski: "Paldies, bet būtu pieticis ar apsveikuma kartiņu, Kaspar..."

Beigās gan viņš izlēma mesto trakulību pieņemt, atraktīvi pēc savas uzstāšanās atbildot uz raidījuma vadītāja Marka Rivas jautājumiem ar visai neparastiem citātiem. 

Lai gan cilvēki sākotnēji par tik dīvainām Eilanda atbildēm bija neizpratnē, apskatot abu šovbiznesa pārstāvju sociālo tīklu profilus, par šādu izgājienu nācās vien pasmieties.