"Sevilla" gūst minimālu uzvaru un pakāpjas uz trešo vietu Spānijas čempionātā

"Sevilla" futbolsiti

Spānijas futbola čempionāta vienība "Sevilla" svētdien izcīnīja minimālu uzvaru, turnīra tabulā pakāpjoties uz trešo pozīciju.

"Sevilla" viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja Valjadolidas "Real".

Spēles desmitajā minūtē noteikumi soda laukumā tika pārkāpti pret viesu spēlētāju Nolito, kā rezultātā tiesnesis nozīmēja "pendeli" uz "Real" vārtiem. Soda sitienu precīzi izpildīja Evers Banega, kas vēlāk arī izrādījās uzvaru nesošais sitiens.

Pirms pārtraukuma izlīdzinājumu gandrīz panāca Sandro Ramiress, tomēr viņa sitiens atdūrās pret vārtu stabu. Otrajā puslaikā savas iespējas neizmantoja Nolito un Lūks de Jongs, taču mājinieki "Sevilla" spēlētājiem kļūdas piedeva, atlikušajā laikā nespējot "atslēgt" pretinieku vārtus.

Zīmīgi, ka izpildītais soda sitiens bija jāatkārto, jo uz vārtu līnijas sitiena izdarīšanas brīdī neatradās vārtsargs Žordi Masips, kurš pirmo "pendeli" atvairīja. Tiesnesis vārtsarga kļūdu konstatēja ar VAR tehnoloģijas palīdzību.

Citā spēlē Barselonas "Espanyol" mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar "Getafe". Vārtus mājinieku rindās guva Lei Vu, bet mača trešajā minūtē "Getafe" vadībā izvirzīja Haime Mata.

Tāpat pie uzvaras tika arī Bilbao "Athletic", kas viesos ar 2:1 (1:0) uzvarēja "Osasuna". 21.minūtē 1:0 panāca Inaki Viljamss, Luiss Ezekils Avila 76.minūtē izlīdzināja rezultātu, bet Kenans Kodro trīs minūtes vēlāk nodrošināja uzvaru Bilbao komandai.

Pēc 13 aizvadītām spēlēm pirmo vietu ar 28 punktiem ieņem "Barcelona", tikpat ir arī Madrides "Real", bet pirmo trijnieku ar 27 punktiem 14 mačos noslēdz "Sevilla". Madrides "Atletico" tikuši pie 25 punktiem, tikmēr par diviem mazāk ir Bilbao un Sansevastjanas "Real Sociedad" klubiem.