Jūrmala arī staros! Trešo gadu pēc kārtas būs apskatāms ziemas "Gaismas parks"

Jūrmala arī staros! Trešo gadu pēc kārtas būs apskatāms ziemas "Gaismas parks"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dzintaru mežaparkā iemirdzēsies gaismas skulptūras
Dzintaru mežaparkā iemirdzēsies gaismas skulptūras Foto: publicitātes

Svētdien, 1. decembrī, Jūrmalā jau trešo gadu pēc kārtas tiks atklāts ziemas "Gaismas parks", kurā dažādos dekoros un skulptūrās būs izvietoti vairāki tūkstoši LED gaismiņu, pavēstīja Jūrmalas domes pārstāve Inese Krieviņa.

Foto: "Gaismas parks" Jūrmalā 

Pēc viņas teiktā, svētdien Dzintaru mežaparkā iemirdzēsies gaismas skulptūras un dekori, veidoti no tūkstošiem LED lampiņu virtenēm un Gaismas parka muzikāli izklaidējošais atklāšanas pasākums norisināsies no plkst. 16 līdz 19.

Gaismas skulptūras parkā tiks iedegtas 1.decembrī plkst. 17, taču apmeklētāji tiek gaidīti jau no plkst. 16, kad muzikālus priekšnesumus sniegs Ziemassvētku vecīšu tubu kvartets "Magic 4" un latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa "Ducele". Parkā būs apskatāma arī svētku eglīšu izstāde un bērni varēs satikt, iespējams, šogad pirmo Ziemassvētku vecīti.

Vakarā līdz plkst. 19 svētki turpināsies ar dejām un rotaļām, radošām darbnīcām, aktivitātēm un izklaidēm lieliem un maziem, kā arī būs pieejami dažādi gardumi un silti dzērieni.

Sākot no 1.decembra, krēslas stundās, līdz ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanu Dzintaru mežaparka teritoriju un arī Dzintaru mežaparka skatu torni rotās gaismas dekori un dažādi objekti, kas veidoti no vairāk nekā 85 tūkstošiem krāsainu LED lampiņu virtenēm, stāstīja Krieviņa. Mežaparka skatu tornī mirdzēs no gaismas dekoriem veidotas sniegpārsliņas un dažādās krāsās izgaismoti sniega sanesumi kāpās.

Jūrmalas domes pārstāve uzsvēra, ka lielākais un iespaidīgākais no dekoriem būs parka tiltiņš - arka, kas veidota jūras viļņa formā no gaismu virtenēm kopumā 3,5 kilometru garumā. Parkā būs arī īpaša koku aleja, kas atgādina zvaigznājus naksnīgās debesīs, kur "Piena ceļā" varēs saskatīt krītošas zvaigznes un iedomāties vēlēšanos. 14 hektārus plašo Dzintaru mežaparka teritoriju krēslas stundās apdzīvos no gaismiņām veidoti lāči, eži, vāveres un citi meža zvēri.

Gaismas parka koncepciju veidojuši mākslinieki Jolanta Tūraite un Dominiks Koncevičs no Lietuvas un Latvijas iluminācijas eksperte Jevgenija Verovska.

Decembra sestdienās un svētdienās un arī 1. janvārī no plkst. 16 līdz 19 Gaismas parkā notiks radošās darbnīcas, rotaļas un citas aktivitātes ģimenēm ar bērniem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu